Rezidence Bavaria: jedinečné prostorné byty s vlastní garáží nebo vinným sklepem

Nechte se okouzlit moderními byty, které splňují i ty nejnáročnější požadavky na bydlení dnešní doby. Byty v developerském projektu Rezidence Bavaria opravdu stojí za to. Harmonicky propojují přírodu s ruchem velkoměsta. Stojí přesně na pomezí klidné části v bezprostřední blízkosti lesa a zároveň blízko centra Brna, kam se bez problému dostanete do 10 minut. A čím je Rezidence Bavaria, která stojí v městské části Brno-Jehnice, tak jedinečná?

9 luxusních bytů v budově bývalého pivovaru o různých dispozicích

Celá budova pivovaru a blízkého okolí projde šetrnou rekonstrukcí, která má za cíl hlavně 2 věci – vytvořit moderní a trendy bydlení, ale zároveň zachovat unikátní atmosféru místa. Genius loci starého pivovaru se tady nezapře. Luxusní bydlení v jedinečných prostorech ve výjimečné lokalitě. Navržené a promyšlené do posledních detailů, které ale umí překvapit.


Užívejte si dostatek prostoru a světla

Některé moderní, především bytové domy, mají často problém s prostorem a světlem – je to dáno snahou zastavět co nejvíc místa jednotlivými byty. Rezidence Bavaria na to jde trochu jinak, dá vám dostatek prostoru a světla. Těšit se můžete na vysoké stropy a prostorné místnosti, které mají velkoformátová okna, takže dovnitř proniká dostatek denního světla. Tak se pozná opravdový luxus. Oceníte ho už v nadstandardních bytech o dispozici 3+kk.

Co takhle celé patro garáží jen pro sebe?

Jedním z bytů, který vás nejspíš překvapí, je exkluzivní byt 4+kk s terasou a garáží pro více aut (170 m²) v nabídce Rezidence Bavaria. Unikátní je na něm především to, že k němu získáte nejen terasu, ale třeba i celé patro garáží o rozloze 219 m². Samozřejmostí je klimatizace, ale byt je připraven například i na krb. Samotný byt se pak nachází ve 4. podlaží (NP) a vstupuje se do něj přímo z výtahu. Jestli hledáte naprosto jedinečné osobité bydlení, je tento byt (ale i ostatní byty v Rezidence Bavaria) skvělou volbou.

Nebo raději vinný sklep?

Druhý unikátní byt 4+kk s garáží pro více aut a vinným sklepem nabízí nejen prostornost (168 m²), ale zároveň celé patro garáží (217 m²), takže pokud jste milovník aut, budete mít možnost, je bezpečně parkovat. Případně můžete garážová stání pronajímat. Jedinečností tohoto bytu je ale vinný sklep pod úrovní historické budovy bývalého pivovaru. Má vlastní vstup. Samotný byt se nachází ve 3. podlaží (NP) a opět se do chodby bytu vstupuje přímo z výtahu.