Rozhovor s Lucií Dyčkovou

Vše začalo úplně nevinně jako brigáda při studiu na vysoké škole. Dnes je to již 14 let, kdy jsem součástí společnosti REAL SPEKTRUM. Hlavní náplní mojí práce je zabezpečit hladký chod fungování společnosti v řadě oblastí.

Lucko, jaké jsou tvé koníčky?

Kromě sportu a vycházek do přírody ráda cestuji. Těším se na každou příležitost navštívit nová místa a setkat se s novými kulturami.

Kde se vidíš za 10 let? Popřípadě jaké máš plány do budoucna?

 

Práce mě naplňuje. Neustále se dokážu zdokonalovat v tom, co jsem se naučila na VŠ, zdaleka jsem nevyčerpala všechny nápady. Je to kontinuální proces, jehož součástí chci být. Těším se, až porovnám, co jsme zaváděli za procesy dnes a jaké budeme implementovat za 10 let.

Jaká je poslední kniha, kterou jsi četla?

 

Mám doma předškoláka, takže v mém repertoáru jsou hlavně pohádky a encyklopedie. Když zbyde čas, ráda usednu k nějaké severské detektivce. Poslední přečtenou byla AJŠA od Jespera Steina.

Jaké jsou tvé cíle pro následující rok?

 

Dnes je doba tak turbulentní, cíle jsou tedy pro následující rok velmi skromné, a to připravit vše na hladký průběh obchodu v toku neustálých změn.

Jak zvládáš neúspěch?

 

Některé projekty/úkoly mohou být velmi náročné. Ne vždy se podařil prosadit můj návrh řešení. Odnesete si z toho touhu příště vyhrát, více na sobě pracovat a prosadit vlastní návrh.

Jak bys charakterizovala pozici realitního makléře?

 

Zodpovědný, zkušený, rozhodný, spolehlivý manažer, který má pevně v rukou obchod, který s Vámi realizuje. Investice do nemovitosti je velký obchod. Pro někoho i ten nejhodnotnější za celý život.

Co tě na tvé práci baví nejvíce?

 

Je to zejména její různorodost. Neustále se potkávám s novými výzvami, pořád je se co učit a rozvíjet se. Zkrátka nudit se v práci neumím :-)

Čím jsi chtěla být?

 

Jako malou mě hrozně fascinovaly jeřáby. Ale čím jsem chtěla být, to si nevzpomínám.

Je něco (případně nějaká vlastnost) co tě při práci brzdí?

 

Asi smysl pro detail, důslednost a spravedlnost. Ti, co mě znají, vědí :-)