To nejlepší z projektu Letní pole Vyškov, konečně v prodeji!

Bydlení v Letních Polích ve Vyškově se stalo velmi rychle předmětem zájmu řady kupujících. Důvodů je mnoho. Dobré propojení s dálnicí D1 na trase Praha – Brno – Vyškov, přeje rozvoji podnikání a rozšiřuje pracovní možnosti. Zároveň ale skýtá možnost bydlení v obklopení přírodou. Letní Pole ve Vyškově se nachází uprostřed Litenčických vrchů, Hornomoravského úvalu a Drahanské vrchoviny.  

Projekt Letní pole myslí na bydlení pro zájemce všech věkových kategorií, s různými preferencemi. Vybrat si můžete od malých bytů ideálních pro jednotlivce, přes velké a prostorné byty, řadové domy, vila byty vhodné pro rodiny s dětmi, až po atypický mezonet. Pro všechny je však společný především nadstandardní komfort, energetická úspornost a řada dalších výhod.

Nedávno byl spuštěn netrpělivě očekávaný prodej bloku C, který je (dalo by se říci) třešničkou na dortu celého projektu. Právě v této části se nachází přes celé, nejvyšší patro prostorný byt 5+kk s úžasným výhledem do všech stran, nebo dva mezonetové byty 4+kk. V bloku C je myšleno i na kancelářské nebo obchodní prostory, parkování či zásobování, propojují se v něm možnosti bydlení a podnikání.

Projekt Letní pole ve Vyškově má potenciál stát se úplně novou etapou vašeho života, ať už toho rodinného, nebo v rozvoji podnikání a pracovních možností. Přijďte si zažít ten „pocit nového“ na den otevřených dveří, dne 14. listopadu od 9:00 hodin. Více informací se dozvíte na www.letnipole.cz