Tradiční brněnská realitka

7 důvodů proč jít do REAL SPEKTRA

razitko

Oddělení REAL SPEKTRUM REZIDENCE se od svého založení v roce 1991 specializuje na nemovitosti k bydlení a rekreaci v Jihomoravském kraji, především pak v Brně a nejbližším okolí a dále v kraji Vysočina. Tady jsme doma. Klienti, kteří se na nás s důvěrou obracejí při prodeji, nákupu nebo pronájmu bytů, rodinných domů a rekreačních nemovitostí mají jistotu, že dokonale známe místní trh a díky tomu jim můžeme poskytnout služby šité na míru.

Jednou z našich největších výhod je, že nejsme součástí žádného zahraničního franšízového konceptu, který by nám nutil určitý způsob obchodování s nemovitostmi. Máme vlastní systém obchodování a stabilní finanční zázemí a proto nemusíme přebírat žádné nástroje prodeje, které možná fungují v ostatních evropských státech nebo např. v USA ale plně využíváme naše dlouholeté znalosti lokálního trhu. Jsme tradiční brněnská firma, která v Brně vyrostla a díky tomu dokonale známe potřeby klientů v našem regionu.

Za 28 let působení na brněnském trhu s nemovitostmi jsme získali odborné a především podrobné znalosti o místním realitním trhu, které nelze nahradit žádným školením. Díky makléřům s dlouholetými zkušenostmi v oblasti rezidenčních nemovitostí se nám povedlo zrealizovat stovky obchodů a zajistit pro Vás, naše klienty, to správné místo pro bydlení a rekreaci.

Spolehněte se i Vy na tradiční brněnskou realitku a využijte kvalitní realitní služby ve Vašem regionu.