Tým zkušených makléřů

7 důvodů proč jít do REAL SPEKTRAtym

Nespornou konkurenční výhodou naší realitní společnosti je tým zkušených makléřů zaměstnaných na hlavní pracovní poměr, jelikož zaměstnání na HPP zaručuje loajalitu vůči zaměstnavateli a hlavně zcela jiný přístup ke klientům.

Každý makléř naší společnosti při zahájení pracovního poměru projde nekolikaměsíčním školením, poznává chod firmy od recepce, kde se učí prvnímu kontaktu s klientem, přes právní oddělení, kde musí zvládnout právní minimum, až po "maklérnu", kde se po boku zkušenějších kolegů učí obchodovat s nemovitostmi. Až takto komplexně proškolený makléř může v REAL SPEKTRU začít obchodovat.

Další velkou výhodou pro klienty je oborová specializace našich makléřů. To znamená, že makléři v REAL SPEKTRU se na 100% věnují jen náboru či prodeji určitého druhu nemovitostí.

V naší realitní kanceláři jsou dvě oddělení:

Každé oddělení má své vlastní prodejce a náboráře. Díky zkušenostem víme, že tento způsob a přístup k obchodování s nemovitostmi je maximálně efektivní a našim klientům zajišťuje nejvyšší komfort a bezpečný průběh celé transakce.