Bezpečný právní servis

Chceme, aby každý realitní obchod proběhl bezpečně. Proto všechny převody nemovitostí, úschovy kupních cen i příprava nájemních smluv probíhají pod dohledem zkušeného týmu právníků. Abychom Vám mohli garantovat správnost všech smluvních dokumentů, spolupracujeme s přední brněnskou advokátní kanceláří Muzikář&Partners. Ta pro naše klienty také zajišťuje bezpečnou úschovu kupní ceny.

Smluvní vztahy
Naši právníci pro Vás vyhotoví, ve spolupráci s advokátní kanceláří Muzikář&Partners, potřebné smluvní dokumenty přesně na míru. Mají dlouholeté zkušenosti v oblasti realit a převodů nemovitostí a vědí, jaké náležitosti mají jednotlivé smlouvy mít. Jsou také připraveni s Vámi konzultovat připomínky a požadavky na úpravy znění smluv. Vše Vám trpělivě vysvětlí a bude-li to nutné, zastoupí Vás v řízení před katastrálním úřadem. V neposlední řadě se postarají i o ověření Vašich podpisů.

O hladký a bezpečný průběh celého obchodu se postará tým zkušených právníků vedený Mgr. Markétou Šenkovou.
 

Mgr. Markéta Šenková
právnička
marketa.senkova@realspektrum.cz

Mgr. Markéta Šenková je absolventkou Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně, studium ukončila v červnu 2012. Od července 2012 působí na právním oddělení společnosti REAL SPEKTRUM, a.s. Pravidelně se účastní školení a seminářů týkajících se právních vztahů k nemovitostem.

 

 

 

 

 

 

 

Rádi vám dáme více informací k bezpečnému právnímu servisu


Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde.