10 KROKŮ


k úspěšnému prodeji nemovitosti
1.

Všechno si vyjasníme

Hned na první schůzce si řekneme, jak bude spolupráce probíhat. Žádné tajemné know-how nebo odborná slova, kterým byste nerozuměli – jednáme narovinu, upřímně a fér.
2.

Nastavíme správnou cenu

Bohaté zkušenosti díky 32 letům existence a dokonalá znalost trhu s realitami – to je náš recept na přesný odhad tržní ceny. Svou nemovitost prodáte do pár týdnů a za nejvyšší možnou cenu.
3.

Vytvoříme dechberoucí prezentaci

Špičkový foťák a profesionální fotograf – toto magické spojení vyčaruje z vaší nemovitosti luxusní rezidenci, po které budou kupující doslova prahnout.
4.

Všechno doladíme s grafiky

Fotky na první pohled vypadají skvěle – ale nám to přesto nestačí. Proto je naši grafici ještě nastíní, vyretušují, vyhladí. Teprve pak je výsledek dokonalý.
5.

Oslovíme klienty z vlastní databáze

Stává se, že nemovitost prodáte ještě před spuštěním inzerce. Je to především díky naší obrovské databázi klientů, kterou jsme za 32 let vybudovali.
6.

S námi budete vidět

Inzertní portály, náš web, tištěná inzertní média, vlastní Business noviny – s dokonalou prezentací během pár dní oslovíme tisíce potenciálních zájemců, takže žádosti o prohlídku se jen pohrnou…
7.

Zajistíme prohlídky

… vy si s nimi ale starosti nedělejte, protože prohlídky povedeme my. A samozřejmě je naplánujeme na takové dny a takové časy, aby vám nenarušovaly soukromí.
8.

Zařídíme kupujícímu hypotéku

Záleží nám na tom, abyste své peníze dostali včas. Jakmile najdeme kupce, zařídíme pro něj hypotéku a postaráme se o všechno papírování kolem.
9.

Právní jistota je samozřejmostí

Právní převod, bezpečná úschova peněz u špičkového advokáta nebo zastupování před Katastrálním úřadem – okolo prodeje nemovitosti je dost formalit. Všechny je vyřídíme za vás.
10.

Formuláře a papírování je na nás

Daň z nabytí nemovitých věcí, návrh na vklad práva do katastru nemovitostí nebo formuláře bytových družstev – i na to při prodeji myslíme. Vše vyplníme a podáme na příslušné úřady.