Marina Resort Strachotín - historie, relax, bydlení... vychutnávejte Jižní Moravu

16 domů s velkorysou terasou a zahradou v bezprostřední blízkosti vodní nádrže Nové Mlýny. Projekt leží v obci Strachotín při Novomlýnských nádržích v oblasti Pálavy, nedaleko Mikulova. Obec je pověstná dlouhou historií v pěstování vína a prochází jí Moravská vinná stezka. Díky vysokým standardům a exkluzivní lokalitě může být ideálním místem pro odpočinek či skvělou investiční volbou.

                           

                           

DISPOZIČNÍ ŘEŠENÍ
Objekty jsou dispozičně stejné, třípokojové se zázemím. Vstup do objektu ze strany, přes část terasy. Pokoje objektu jsou tvořeny dvěma ložnicemi a obývacím pokojem s kuchyňským a jídelním koutem. Na obývací pokoj navazuje venkovní terasa s pergolou. Dům je vybaven prostorem kolárny, s možností dobíjení elektrokol.
16 JEDNOTEK
Domy jsou primárně určeny k rekreaci, stavby jsou zděné, postaveny ve vysokém standardu, který zajišťuje i možnost trvalého užívání domu po celý rok.                                                    
9 000 M² CELKOVÉ PLOCHY
Stavební pozemek vytváří obdélník o rozměrech cca 62,2m x 142,4m a je na rovinatém nezastavěném území umístěnémm na východním okraji obce Strachotín.
 
VELKORYSÁ TERASA A ZAHRADA
Podélná osa objektů je orientována sever-jih tak, že terasa je vždy na jižní straně a to buď jiho-východní, nebo jiho-západní. Pozemky jsou o velikosti 350-600 m². 
 
SOUKROMÍ
 Mezi domy je navržena soukromá komunikace, která neumožňuje vjezd cizím osobám a proto zaručuje pro dané území soukromí.
 
Chcete se dozvědět více informací o projektu? Kontaktujte nás nebo vyplňte formulář níže a my se vám brzy ozveme.

Specialista na pronájmy kanceláří v Brně 

 

Petr Broža
tel.: +420 724 110 161
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: petr.broza@realspektrum.cz

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.