Pronájem bytů a RD v Brně

Vlastním nemovitost k bydlení a chci ji pronajmout

Chcete pronajmout svůj byt nebo dům ale nevíte si s tím rady? Nepřicházejte už o měsíční rentu! Dana Vám najde spolehlivé nájemníky a zajistí pro Vás kompletní realitní služby vč. právního servisu. Postará se o bezpečný pronájem Vašeho bytu i rodinného domu a to od nafocení Vaší nemovitosti přes prohlídky se zájemci až po přípravu a uzavření nájemních smluv. Vyřeší za Vás také veškeré administrativní úkony a předání nemovitosti. Vy se nemusíte o nic starat a navíc jsou všechny služby pro Vás ZDARMA.

Chci pronajmout byt


Hledám nové bydlení k pronájmu

Dana Vám pomůže najít ten pravý pronájem pro Vás a Vaše blízké. Vyslechne si Vaše požadavky, které na nové bydlení máte, a podle nich vybere byty a rodinné domy splňující Vaše představy. Následně domluví termíny prohlídek a nemovitosti Vám detailně představí. Vy si pak jen vyberete ten nejlepší byt nebo dům pro svůj nový domov. 

Nabídka bytů 1+kk – 2+kk k pronájmu v Brně

Nabídka bytů 2+1 – 3+1 k pronájmu v Brně

Nabídka bytů 4+kk a větší k pronájmu v Brně

 

Ing. Dana Mikesková, realitní makléřka pronájmy bytů v BrněIng. Dana Mikesková
specialistka na pronájem bytů a RD
tel.: +420 800 800 099
e-mail: dana.mikeskova@realspektrum.cz

Dana se specializuje na pronájem bytů a rodinných domů v Brně a okolí. Má skvělé znalosti místního trhu s nemovitostmi k bydlení a dokonalý přehled o aktuálních cenách pronájmů. Oceníte u ní především ochotu, přátelský přístup a trpělivost. Neváhejte se na ni s důvěrou obrátit i Vy.

 


Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde.