Pronájem bytů a RD v Brně

Vlastním nemovitost k bydlení a chci ji pronajmout

Chcete pronajmout svůj byt nebo dům ale nevíte si s tím rady? Nepřicházejte už o měsíční rentu! Michal Vám najde spolehlivé nájemníky a zajistí pro Vás kompletní realitní služby vč. právního servisu. Postará se o bezpečný pronájem Vašeho bytu i rodinného domu a to od nafocení Vaší nemovitosti přes prohlídky se zájemci až po přípravu a uzavření nájemních smluv. Vyřeší za Vás také veškeré administrativní úkony a předání nemovitosti. Vy se nemusíte o nic starat a navíc jsou všechny služby pro Vás ZDARMA. Zajímá vás více? Přečtěte si také náš článek s tipy na pronájem nemovitosti.

Chci pronajmout byt


Hledám nové bydlení k pronájmu

Michal Vám pomůže najít ten pravý pronájem pro Vás a Vaše blízké. Vyslechne si Vaše požadavky, které na nové bydlení máte, a podle nich vybere byty a rodinné domy splňující Vaše představy. Následně domluví termíny prohlídek a nemovitosti Vám detailně představí. Vy si pak jen vyberete ten nejlepší byt nebo dům pro svůj nový domov. 

 

Michal Chemišinec, realitní makléř pronájmy bytů v BrněMichal Chemišinec
specialista na pronájem bytů a RD
tel.: +420 800 800 099
e-mail: michal.chemisinec@realspektrum.cz

Michal má skvělé znalosti místního trhu s nemovitostmi k bydlení a dokonalý přehled o aktuálních cenách pronájmů bytů a rodinných domů. Oceníte u něho především ochotu, přátelský přístup a trpělivost. 

 


Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde.