Prověření rizikovosti osob

Chystáte se pronajmout byt v Brně, ale máte obavy, že nebude nájemce platit nájem nebo Vám byt poškodí? V takovém případě je vhodné si ho předem prověřit. Jak to ale udělat?

 

Spolehlivý nájemník, který včas platí


Každý majitel, který pronajímá svůj byt nebo rodinný dům, by měl rád ve své nemovitosti spolehlivé nájemníky. Abyste se vyhnuli nepříjemnostem s neplatiči a neseriózním nájemníkům, měli byste si každého zájemce o pronájem prověřit. Ideální by bylo zjistit, zda nemá nějaké dluhy po splatnosti nebo exekuce, kde má vedený trvalý pobyt nebo se nejedná o osobu hledanou Policií ČR. Kde na to vzít ale čas? Majitelům bytů a rodinných domů, kteří prostřednictvím realitní společnosti REAL SPEKTRUM, a.s. pronajímají svojí nemovitost, nabízíme zdarma službu Prověření rizikovosti osob.

 


Jak takové prověření vypadá? Každého zájemce o pronájem bytu předem prověříme.


Víme, jak se vyhnout neplatičům a neseriózním nájemníkům. Jednoduše je prověříme v šesti nejdůležitějších, veřejně dostupných, registrech. Díky jménu a datu narození dokážeme zjistit, zda není zájemce o pronájem Vašeho bytu vedený v centrální evidenci exekucí nebo vůči němu nebylo zahájeno insolvenční řízení. Prověříme také, zda nemá veřejný dluh vůči některé zdravotní pojišťovně nebo není vedený v rejstříku hledaných osob Policií ČR. To vše díky spolupráci s webovým portálem UlovDomov.cz. 

 


Kompletní služby pod jednou střechou


Najdeme zájemce o pronájem Vašeho bytu nebo rodinného a před podpisem nájemní smlouvy ho prověříme. Pokud nebude mít žádné veřejné dluhy nebo exekuce, nebude proti němu zahájeno insolvenční řízení nebo nebude v rejstříku hledaných osob Policií ČR, doporučíme Vám s ním podepsat nájemní smlouvu, kterou připraví naše zkušená právnička Mgr. Markéta Šenková. Postaráme se o veškeré administrativní úkony spojené s prověřením rizikovosti osob, poskytneme Vám kompletní právní servis vč. přípravy všech potřebných smluvních dokumentů.

 

Pronájmem bytů a rodinných domů v Brně a okolí se zabýváme již od roku 1991. Víme, jak vybrat spolehlivého nájemníka pro Vaši nemovitost. Kontaktujte našeho specialistu na pronájem bytů a rodinných domů.

 

Michal Chemišinec, pronájmy bytů v Brně

 

Michal Chemišinec
pronájem bytů a RD
tel.: +420 800 800 099
e-mail: michal.chemisinec@realspektrum.cz

Michal se specializuje na pronájem bytů a rodinných domů v Brně a okolí. Má skvělé znalosti místního trhu s nemovitostmi k bydlení a dokonalý přehled o aktuálních cenách pronájmů. Oceníte u něho především ochotu, přátelský přístup a trpělivost. 

 

 

 

 

Hledáte spolehlivé nájemníky do svého bytu nebo rodinného domu? Napište nám


Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde.