Služby pro kupující

Najdeme bydlení podle Vašich představ

 

U nás naleznete stovky prověřených nemovitostí na jednom místě. Stále pro Vás rozšiřujeme nabídku bytů a rodinných domůna prodej v Brně a nejbližším okolí a Vy si tak můžete vybrat ze startovních bytů až po rodinné bydlení. Naši specialisté na prodej bytů a rodinných domů jsou připraveni pro Vás vyhledat bydlení podle Vašich představ. O novém bytě a rodinném domě už nemusíte jen snít.

Novinky do e-mailu

Chcete mít přehled o aktuálních nemovitostech na trhu? Zaregistrujte se k odběru novinek do Vašeho e-mailu. Každý den vám budeme zasílat výpis s novými byty, rodinnými domy i ostatními nemovitostmi dle Vašeho výběru. Nemusíte tak už nic hledat, zašleme Vám nové nemovitosti přímo do Vašeho e-mailu.

Zadání konkrétní poptávky

Hledáte byt nebo rodinný dům ke koupi? Zadejte si zdarma poptávku do naší databáze a my Vám budeme posílat takové nabídky, které odpovídají Vašim představám o novém bydlení. Poptávku nám můžete poslat na e-mail rs@realspektrum.cz, telefonicky na zelené lince 800 800 099 nebo přímo v naší provozovně na Lidické 77 v Brně, kde pro Vás máme připravené bezproblémové parkování přímo v našem dvoře. 

Vyhledání nemovitosti na míru

Nevybrali jste si v naší nabídce bytů a rodinných domů k prodeji? Kontaktuje naše specialisty na prodej nemovitostí a proberte s nimi své představy a požadavky na Vaše nové bydlení. Jakmile budou vědět, co přesně hledáte, mohou Vám najít nemovitost na míru.

Finanční služby a poradenství

V naší kanceláři se můžete setkat s profesionálním týmem nezávislých finančních konzultantů, kteří pro Vás zajišťují služby spojené nejen s financování bydlení, ale i s pojištěním osob a majetku atd. 

Právní servis

Naši zkušení právníci pro Vás připravují ve spolupráci s renomovanou advokátní kanceláří Muzikář & Partners veškeré smluvní dokumenty. Jsou připraveni s Vámi konzultovat Vaše dotazy a připomínky ke smlouvám a vše Vám trpělivě vysvětlit. Zároveň se také postarají o včasné podání návrhu na vklad vlastnického práva tak, abyste byli co nejdříve vlastníky svého nového bytu nebo rodinného domu.

Osobní makléř

Po celou dobu prodeje Vám je k dispozici Váš osobní makléř, který Vás provádí celým realitním obchodem. Můžete se na něj s důvěrou kdykoliv obrátit. Pomůže Vám s vyřízením všech potřebných náležitostí od zajištění financování, prohlídky se znalcem, vyřízením zástavního práva až po předání nemovitosti a zajištění daňového přiznání.


Radek Hilšer

specialista na prodej bytů, RD, rekreačních objektů a novostaveb
tel.: +420 724 601 321
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: radek.hilser@realspektrum.cz

V realitní kanceláři REAL SPEKTRUM, a.s. pracuji od roku 2007 a díky tomu mám široký přehled o trhu s nemovitostmi. Rád Vám pomohu s hledáním startovních bytů i nemovitostí k rodinnému bydlení a rekreaci. Neváhejte se na mě obrátit.

 

 

 

 

Petra Goliášová

specialista na prodej bytů, RD, rekreačních objektů a novostaveb
tel.: +420 602 734 358
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: petra.goliasova@realspektrum.cz

Byty a rodinné domy prodávám od roku 2012. Jsem připravená využít své dlouholeté obchodní zkušenosti a najít Vám bydlení přesně podle Vašich představ. Neváhejte se na mě kdykoliv obrátit, ráda Vám pomohu.

 

 

 

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás


Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde.