Služby pro majitele

Postaráme se o bezpečný prodej Vaší nemovitosti

Na prodej bytů a rodinných domů v Brně a nejbližším okolí se specializujeme již od roku 1991. Za tuto dobu jsme úspěšně realizovali tisíce realitních obchodů v našem regionu. To vše se nám povedlo především díky týmu zkušených makléřůzaměstnaných na hlavní pracovní poměr. Nabídněte s námi vaši nemovitost k prodeji.

Stanovení správné prodejní ceny

Základem úspěšného prodeje je vždy správně nastavená prodejní cena. Pokud tedy chcete prodat svůj byt nebo dům je výhodné nechat si ho ocenit od profesionála. Rada od zkušeného realitního makléře je nenahraditelná. Naši specialisté na nábor bytů a domů mají kompletní přehled o cenách nemovitostí, můžou je porovnat s již realizovanými obchody a umí posoudit její vlastnosti, které mají na cenu vliv (lokality, výměra, stav, stáří, apod.).

Smluvní pověření zprostředkovatele

Abychom mohli Vaši nemovitost nabízet klientům a zastupovat Vás při prodeji, doporučujeme uzavřít s naší kanceláří tzv. „Zprostředkovatelskou smlouvu“, která nás zavazuje poskytnout Vám kompletní služby bez výjimek a postarat se o prodej. S jejím zněním Vás rád seznámí specialista náboru nemovitostí.

Profesionální příprava nemovitosti

Specialisté na nábor nemovitostí zajistí vše nutné pro úspěšný prodej Vašeho bytu nebo domu a to od pořízení kvalitních fotografií přes veškerou potřebnou dokumentaci až po využití nejmodernějších metod propagace vč. dostupných internetových nástrojů. Naším cílem je Vaši nemovitost úspěšně prodat a ne ji jen inzerovat.

Služby osobního makléře

Jakmile je Vaše nemovitost perfektně připravena k prodeji, přebírá si ji na starost specialista na prodej bytů a rodinných domů. Garantujeme Vám, že makléř se specializací na prodej se vždy stará jen o takový počet zakázek, který zodpovědně zvládne vyřídit. Můžete se na něj kdykoliv obracet se svými dotazy, bude Vám k dispozici po celou dobu prodeje a bude zajišťovat prohlídky se zájemci.

Právní servis

Veškeré smluvní dokumenty připravují naši právníci ve spolupráci s renomovanou brněnskou advokátní kanceláří Muzikář&Partners. U této advokátní kanceláře Vám také rádi zdarma zajistíme úschovu kupní ceny. 

Komunikace s úřady

Při prodeji nemovitosti je vždy nutné komunikovat s úřady, ať už se jedná o katastrální úřad, finanční úřad, banku, právního zástupce kupujícího apod. Není nutné abyste se zatěžovali zbytečnou byrokracií, od toho tady je Váš osobní makléř, který vyřídí vše za Vás.


Michal Chemišinec je specialista na nábor bytů v Brně a okolí.

Michal Chemišinec

specialista na nábor bytů a RD
tel.: +420 724 405 303
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: michal.chemisinec@realspektrum.cz


Mám kompletní přehled o cenách nemovitostí k bydlení na brněnsku a jsem připravený Vám vysvětlit celý postup prodeje. Poskytnu Vám bezplatné konzultace a poradenství při prodeji bytů nebo rodinného domu a zajistím zdarma tržní posouzení ceny Vaší nemovitosti.

 

 

 

 

Petr Broža je specialista na nábor rodinných domů, chat, chalup a pozemků.

 

Petr Broža

specialista na nábor RD, rekreačních objektů a STP
tel.: +420 724 110 161
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: petr.broza@realspektrum.cz

 

Ve společnosti REAL SPEKTRUM, a.s. pracuji od roku 2003. Věřím, že především majitelé rodinných domů ocení mé zkušenosti s tržním posuzováním cen nemovitostí. Při své práci vycházím z dlouholetých znalostí místního trhu a proto Vám mohu poskytnout služby šité na míru.

 

 

 

Máte nemovitost a potřebujete realitní servis? Napište nám


Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde.