Tržní posouzení ceny

Správné posouzení reálné tržní ceny je dnes klíčem k úspěchu při prodeji nemovitosti!


Na realitním trhu působíme již od roku 1991 a za tu dobu jsme nasbírali bohaté zkušenosti a řádně jsme ověřili naše postupy při stanovení reálných tržních cen nemovitostí. Dlouhodobě sledujeme vývoj na realitním trhu, známe poptávku i nabídku konkrétních typů nemovitostí i specifika lokálního trhu. Při zpracování odhadu tržní ceny vycházíme z výpočtů výnosové a věcné hodnoty nemovitosti a z porovnávací hodnoty z prodeje srovnatelných objektů. Ocenění zohledňuje nejen stavebně technický charakter a stav nemovitosti, lokalitu kde se nachází, ale také komerční a právní aspekty a konkurenceschopnost nemovitosti na současném trhu.

Odhad reálné tržní ceny Vám může významně posloužit v okamžiku, kdy se budete rozhodovat jak dále se svojí nemovitostí nakládat nebo když budete zvažovat další investice do nemovitostí.


Víte, jakou reálnou tržní hodnotu má Vaše nemovitost? My ano. Jsme připraveni pro Vás zpracovat odhad tržní ceny nemovitosti zcela zdarma.

 

Pro více informací neváhejte kontaktovat naše specialisty

 
Specialista na prodej bytů v Brně, realitní makléř Michal Chemišines

Michal Chemišinec
specialista na nábor bytů a RD
tel: +420 724 405 303
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: michal.chemisinec@realspektrum.cz


Jsme připravený Vám vysvětlit celý postup prodeje. Součástí našich služeb je příprava veškerých smluv a to ve spolupráci s renomovanou advokátní kanceláří Muzikář & Partners. Pro bezplatné konzultace a poradenství se na mě neváhejte obrátit.
 
 
 
 
 
 
 Petr Broža

specialista na nábor RD, chat a chalup
tel: +420 724 110 161
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: petr.broza@realspektrum.cz


Majitelům rodinných domů, rekreačních objektů a pozemků pomáhám s prodejem již od roku 2003. Vím, jak je důležité, aby celý realitní obchod proběhl bezpečně. Věřím, že oceníte mé zkušenosti s tržním posuzováním cen nemovitostí. 

 

 

Rádi vám sdělíme více informací k tržnímu posouzení ceny nemovitostí


Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde.