29. výročí společnosti

Duben, měsíc našeho založení

Letos je tomu již 29 let, kdy můj táta stál před životním rozhodnutím, zda odejde ze stabilního zaměstnání anebo založí REAL SPEKTRUM. Rozhodl se správně. Neznám starší realitní společnost v našem regionu, než jsme my, jsem pyšný na náš tým a co všechno jsme dokázali. I přes tyto úspěchy ale letos oslava narozenin nebude. Bohužel vzhledem k situaci to není možné a myslím si, že nikdo nemá ani náladu. Od roku 1991 jsme toho zažili opravdu hodně a přesto, že se nacházíme v náročném období, tak nepochybuji, že to společně zvládneme, protože „nemovitosti nás baví". Na této situaci najdeme i pěkné věci. Slyším to ze všech stran – od svých kamarádů, známých i obchodních partnerů, že konečně našli čas na odkládané resty, svoji rodinu, chodí na procházky do přírody a užívají si věci, které brali jako samozřejmost. I já jsem rád za čas, který trávím se svou rodinou a věřím, že příští rok naše kulatiny budou bez roušek, ve zdraví a bez velkých starostí. To Vám všem přeji za náš tým z REAL SPEKTRA. Tomáš Kokna, obchodní ředitel