CZCproperty.cz – vyhledávač komerčních nemovitostí

Hledáte sklady, výrobní haly nebo pozemky? Ušetříme Vám čas a peníze.

 

V loňském roce jsme pro Vás spustili projekt czcproperty.cz, který se zaměřuje na prodej a pronájem průmyslových nemovitostí a pozemků pro komerční využití a to v rámci celé České republiky. Cílem tohoto portálu je nejen oslovení koncových zákazníků poptávajících výrobní halysklady nebo pozemky ke komerční výstavbě, ale i navázání spolupráce s developerskými společnostmi a majiteli industriálních nemovitostí.

Projekt czcproperty.cz prošel v posledním období celkovou designovou úpravou vč. nové interaktivní mapy a filtru nemovitostí tak, aby byl pro Vás uživatelsky co nejpříjemnější. Do budoucna plánujeme realitní portál rozšířit o nové funkce a nabídku nemovitostí o další typy logistických objektů.

Hledáte sklady, výrobní haly nebo pozemky?
Naši specialisté spolupracují více naž 20 let s hlavními developery a vlastníky komerčních nemovitostí a mají detailní přehled o situaci na trhu. Díky tomu Vám mohou vyhledat vhodný prostor vyhovující Vašim podnikatelským záměrům a vyjednat nejlepší podmínky pronájmu nebo koupě o vše za 0 % provize.

Jste majitelem komerčních nemovitostí a zvažujete jejich prodej nebo pronájem?
Svěřte svoji nemovitost profesionálům. Na trhu s průmyslovými nemovitostmi působíme od roku 1991, jsme první u nových poptávek a proto Vám můžeme přivést prověřené klienty se zájmem o koupi nebo pronájem.

 

 

Pro bezplatné konzultace a poradenství se neváhejte obrátit na naše specialisty z czcproperty.cz.
Kompletní nabídku nemovitostí si můžete prohlédnout i v anglické verzi czcproperty.com