Hledáte inspirativní kanceláře? Moderní industriální design v DEPO Business Parking vás ohromí

Brněnský architektonický a projekční ateliér Fandament Architects s.r.o. založili v roce 2007 dva společníci, Pavel Lazarov a Libor Hrda. Firma se pod jejich vedením úspěšně rozrůstala a tak začali v roce 2015 hledat inspirativní nové prostory pro větší ateliér. Nároky obou jednatelů byly vysoké a nabídka prostor malá. Proto se rozhodli převzít výrobní areál společnosti Chemoplast Brno a upravit si ho dle svých potřeb a představ. Tak vznikl projekt DEPO Business Parking.

 

Pronájem kanceláří v industriálním stylu Brno 

V Brně Maloměřicích vyrůstají unikátní prostory pro vaše podnikání


V dnes již bývalém administrativně/výrobním areálu Chemoplastu v Maloměřicích se vyráběly například známé hračky a stavebnice značky CHEVA. Historie areálu zaujala jednatele Fandament Architects s.r.o. natolik, že ho dnes proměňují v multifunkční kreativní centrum.


A tak pod jejich vedením vyrůstá v blízkosti městského okruhu, jen 5minut jízdy z centra Brna postindustriální, avšak moderní nízkoenergetický objekt DEPO Business Parking s celkovou plochou 5 500 m2. Po kompletní rekonstrukci nabídne uživatelům rozmanité a unikátní prostory v podobě kanceláří, výrobních ploch a skladů.

Moderní kanceláře na pronájem v Brně

 Za proměnou původního výrobního areálu stojí tým zkušených brněnských architektů


Moderní industriální design kanceláří a ateliérů láká především mladé, kreativní a úspěšné firmy. Prostor pro své podnikání na klíč zde našla např. významná brněnská digitální agentura XProduction, jeden z největších velkoobchodů Aspera elektro nebo bezlepková pekárna Spolu bez lepku. V současné době je zde zaparkováno 60 firem.


Cílem proměny je vytvořit objekt s industriálními prostory a ateliéry, který bude v rámci Brna alternativou pro klasické administrativní office parky a který se stane sídlem firmy nejen pro kreativní profese z řad architektů, grafiků, fotografů, ale i IT firem, apod. 

 

Inspirativní prostory pro podnikání v Brně


Zaparkujte svoji firmu do místa, kde se budete cítit dobře vy i vaši zaměstnanci. Kanceláře v jiném, atraktivním stylu budou správnou volbou.

Areál DEPO Business Parking a nabízené plochy vám rádi osobně v REAL SPEKTRU přestavíme. Pro bližší informace a nabídky volných ploch k pronájmu kontaktuje specialistu na pronájmy kanceláří a obchodních ploch. Připraví pro vás nabídku na míru a zařídí celou realitní transakci bez platby provize. Ušetří vám čas i peníze.

 

Specialista na pronájmy kanceláří v Brně

Mgr. Jan Dufek

specialista na pronájem kancelářských a obchodních prostor
tel.: +420 724 405 366
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: jan.dufek@realspektrum.cz

Velmi dobře znám brněnský realitní trh s kancelářskými plochami. Rád pro Vás připravím nabídku na míru a společně najdeme optimální řešení, které bude vyhovovat Vašemu podnikání.

 


Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde.