Kanceláře nejvyššího standardu i pro menší firmy v AREALU SLATINA

Začali jsme spolupracovat s AREALEM SLATINA v rámci pronájmu kanceláří v jejich nově postavené budově GREEN BUILDING II. Jedná se o kanceláře nejvyššího standardu třídy A. Pronájem je možný již od 34 m² a ceny jsou rovněž příznivé, důvodem je zapojení moderních materiálů při výstavbě a také využití nejnovějších technologií, díky čemuž se provozní náklady podařilo stlačit na minimum. Navíc ti, kteří
si pronajmou kancelář do konce roku 2020, budou mít 2 měsíce ZDARMA.

Výborná je také lokalita, AREAL SLATINA najdete ve Slatině, blízko centra Brna. Lokalita je oblíbená pro svoji rychlou dopravní dostupnost ať už kvůli letišti, dálničnímu sjezdu 201 z D1 nebo autobusové i vlakové dopravě MHD a ČD. Sám Areál se dále nachází v optimálním místě pro pronájem komerčních prostor na východu Černovické terasy, sousedí jak s dálnicí D1, tak i se železniční stanicí.

Nadstandartní je i občanská vybavenost. V areálu je mimo jiné i restaurace, posilovna, supermarket a výdejna Zásilkovny. Pomyslnou třešničkou na dortu je filosofie společnosti GO GREEN, pro kterou je zásadní odpovědnost vůči lidem i životnímu prostředí.

Pokud se chcete dozvědět více informací včetně kalkulace nájemného klikněte ZDE.