Každá firma musí mít své sídlo

Pro společnost Dispolab s.r.o. jsme zajistili nadstandardní prostor v podnikatelské zóně Troubska

Na začátku září 2018 nás pověřil dlouholetý klient k zajištění zájemce o koupi podnikatelského areálu v bezprostřední blízkosti Brna a dálnice D1. S prodejem podobných komerčních nemovitostí mají naši specialisté bohaté zkušenosti a díky tomu mohli majiteli objektu doporučit vhodnou strategii prodeje a nastavit nabídkovou cenu. Při posuzování vycházeli ze srovnání prodeje obdobných komerčních areálů a z aktuální nabídky a poptávky. Možné zájemce pak rozdělili do tří kategorií a po dohodě s majitelem stanovili postup prodeje.

Sídlo firmy v Troubsku má nového majitele

Moderní kanceláře, sklady i prostory pro drobnou výrobu v jednom komerčním objektu

Komerční objekt v podnikatelské zóně Troubska je vhodný k využití pro sídlo firmy. Byl zkolaudovaný v roce 2015 a tvoří ho nadstandardní kanceláře a prostory pro skladování a drobnou výrobu s celkovou užitnou plochou 1 014 m2. Prodej tohoto dvoupodlažního objektu byl vázán na zajištění nových prostor, do kterých by se původní majitel mohl přestěhovat. Naši specialisté z oddělení komerčních nemovitostí proto provedli analýzu trhu a předložili prodávajícímu nabídky odpovídající jeho požadavkům na přemístění sídla firmy

Nadstandardní sídlo firmy v Troubsku

S nabídkou této ideální příležitosti ke koupi reprezentativního sídla firmy v Troubsku jsme oslovili společnost Dispolab s.r.o., která se zabývá dodávkami spotřebního materiálu pro zdravotnictví. Zájemce ocenil především lokalitu, která je velmi dobře dostupná a dohledatelná pro jeho zákazníky. Důležité pro něj také byla skutečnost, že se jedná o velmi reprezentativní prostory, které splňují jeho požadavky přesně podle zadání. 

Komerční prostory pro společnost Dispolab v Troubsku

Předem stanovené podmínky prodeje byly dodrženy

Dalším krokem bylo vyjednání podmínek prodeje a příprava kompletní smluvní dokumentace. Z důvodů stěhování prodávajícího do nových prostor probíhalo vše dle předem stanoveného harmonogramu. Všechny termíny byly dodrženy, objekt byl smluvně pojištěn na míru zájemce a obě smluvní strany byly spokojeny s průběhem celé realitní transakce.

Hledáte prostory pro své podnikání? Potřebujete se přestěhovat a nevíme, jak naložit se svojí stávající nemovitostí? Kontaktujte naše specialisty na komerční nemovitosti. Mají dlouholeté zkušenosti a poskytnou vám bezplatné konzultace a poradenství.

Specialista na prodej komerčních nemovitostí

 

Ing. Vladimír Hnát
specialista na prodej komerčních nemovitostí
tel.: +420 602 501 012
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: vladimir.hnat@realspektrum.cz