Má vaše podnikání sídlo, které si zaslouží? 5 věcí na které si dát pozor!

13.1.2023
Ing. Vladimír Hnát
5 minut čtení
Má vaše podnikání sídlo, které si zaslouží? 5 věcí na které si dát pozor!

Má vaše podnikání sídlo, které si zaslouží? 5 věcí na které si dát pozor!

Místo kde vaše podnikání sídlí je jedno z nejdůležitějších ve vašem životě. Ať už jste drobný živnostník, nebo pod sebou už máte větší tým zaměstnanců, velmi pravděpodobně zde budete trávit nemalou část svých pracovních dnů. A nejen vy. Nejspíš se zde budou objevovat i vaši klienti. Proto je nesmírně důležité, aby takové místo bylo nejen pragmatické a vhodné pro váš obor, ale také reprezentativní a hlavně – měli byste zde být rádi. Co jsou nejzákladnější podmínky, které byste při výběru sídla pro váš business neměli opomíjet?

  • Dobrá dostupnost pro vás i klienty

Vy, vaši zaměstnanci nebo vaši klienti by neměli mít problém vás najít. Měli byste být dobře dostupní městu či městům, kde se majorita vaší klientely nachází. Měli byste být blízko dobře dostupné silnici a určitě je přínosem, pokud v okolí vašeho sídla jde pohodlně a bez minut kroužení a vyčkávání zaparkovat.

  • Prostory flexibilní vašim potřebám

Ať už potřebujete sklad, výrobu nebo showroom, kvalitní podnikatelské prostory se vyznačují flexibilitou, tedy schopností přizpůsobit se vašim požadavkům. Pokud se setkáváte ve svých prostorách s klienty, je třeba myslet i na ně! Meetingem vedle výrobní linky dobrý dojem neuděláte!

  • Příjemné prostředí, kde se budete cítit dobře

Tento bod je velmi subjektivní. Příjemné prostředí může být nastaveno robustní firemní kulturou, dobrým kolektivem nebo skvělým šéfem. Důležité ale taky je, jak vypadají prostory, kde sídlíte. Jsou reprezentativní nejen pro klienty, ale i pro vaše zaměstnance? Budete sem chodit rádi do práce? Máte kde strávit pauzu a odpočinout si? Jsou prostory kvalitně zpracované a bezpečné? Tohle vše jsou otázky, na které byste neměli zapomínat.

  • Návaznost na ostatní podniky v okolí

Nikdo nejsme ostrov sám pro sebe. A to platí i v businessu. Prostředí, ve kterém vaše firma sídlí, bude mít vliv samozřejmě i na vás. Spousta podnikatelů na to zapomíná a nezajímají se, kdo budou jejich spolunájemníci a sousedi. A věřte nám, realita vás občas může hodně překvapit.

  • Váš business tu musí být jako v bavlnce

Poslední bod je z našeho pohledu nejdůležitější. Prostory, které vaše firma obývá, vám prostě musí sedět. Developer nebo pronajímatel by o vás měl projevit zájem, měl by být flexibilní směrem k vašim požadavkům a vy byste měli cítit, že tohle je „to pravé“. Váš business by zde neměl narážet na zbytečné překážky a výrobní proces nebo vaše pracovní workflow by měla šlapat jako hodinky.

Už jste slyšeli o A1 Parku v Lelekovicích u Brna?

A1 Park Lelekovice je místo, na které jsme obzvlášť pyšní. Jedná se o podnikatelský objekt, jen pár minut od Brna se skvělou dostupností. Bez nadsázky můžeme říct, že nic podobného se na severu Brna nevyskytuje. Důmyslně řešený objekt je harmonickým místem, ve kterém našla exkluzivní domov již celá řada společností, a právě zde zbývají poslední podnikatelské boxy a firemní sídla v nabídce.

1. etapa projektu je úspěšně za námi, plně udaná klientům. Stala se z ní nebývalá výkladní skříň úspěšných firemních prostor. Namátkou zde sídlí prodejci motorek, prodejci elektra, náhradních dílů pro automobily nebo nářadí pro řemeslníky. Sídlí zde drobné výrobny ale také velkoobchody. Jak jsme již zmínili, areál je důmyslně řešený, kousek od příjezdové silnice a s dostatkem parkovacích míst pro vás i vaše klienty. Nastěhování bude možné už na jaře roku 2023.

I v 2. etapě je již většina objektů úspěšně prodaná. Zbývají zde ale poslední boxy a firemní sídlo. Pokud máte zájem, neváhejte moc dlouho! Využijte této příležitosti, kontaktujte nás a domluvte si schůzku. Bezplatně vám vše představíme, provedeme areálem a představíme si možná řešení pro váš business, ať už hledáte sklad, obchod, kancelář, showroom, drobnou výrobu nebo kombinaci! Mrkněte na web projektu, kde se dozvíte víc anebo se nám rovnou ozvěte!

Na veškeré dotazy ohledně těchto podnikatelských boxů velmi rádi odpoví naši makléři Vladimír a Radek:
Ing. Radek Březina

specialista na prodej a pronájem skladů, výrobních hal a pozemků
tel.: +420 602 411 584
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: [email protected]


 

 

Má vaše podnikání sídlo, které si zaslouží? 5 věcí na které si dát pozor!

 

Ing. Vladimír Hnát

konzultace a realizace prodeje a pronájmu skladů, výrobních hal, pozemků
tel.: +420 602 501 012
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: [email protected]

 

Obsah článku

triangletriangle

Chcete se na něco zeptat? Zajímá vás něco?

Jméno a příjmení
Telefon
E-mail
Zpráva
bgbg

Ochrana osobních údajů

Společnost REAL SPEKTRUM, a.s., se sídlem Praha 1, Náměstí republiky 8, PSČ 110 00, IČ: 253 14 718, zapsaná u Městského soudu v Praze, oddíl B, vložka 6807, hlavní kancelář Brno, Lidická 77, PSČ 602 00 předkládá svým klientům informace o zpracování osobních údajů, tedy jaké jsou naše zásady pro zpracování osobních údajů, jaké osobní údaje zpracováváme, jaký je zdroj těchto údajů, za jakým účelem a po jakou dobu údaje uchováváme, komu je poskytujeme a jaká jsou Vaše práva jako subjektu těchto údajů.

 

JAKÉ JSOU NAŠE ZÁSADY PRO ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

při zpracování osobních údajů postupujeme dle platných právních předpisů
dbáme na bezpečnost při zpracování osobních údajů a rozsah jejich zpracování omezujeme na minimum
se zásadami pro zpracování osobních údajů seznámíme klienta při uzavírání obchodu nebo při poskytnutí služby
tento dokument je volně dostupný v sídle a hlavní kanceláři naší společnosti a na našich internetových stránkách www.realspektrum.cz.
 

JAKÉ OSOBNÍ ÚDAJE ZPRACOVÁVÁME

identifikační údaje: jméno, příjmení, titul, datum narození, rodné číslo (bylo-li přiděleno), rodinný stav, včetně případné úpravy rozsahu společného jmění manželů,
kontaktní údaje klienta: telefonní číslo, e-mailová adresa, adresa trvalého pobytu, případně jiného pobytu na území ČR, korespondenční adresa (je-li odlišná od adresy trvalého pobytu),
fyzická osoba podnikající - obchodní firma, odlišující dodatek, místo podnikání, IČ, daňové identifikační číslo
údaje zpracovávané za účelem plnění povinností vyplývajících ze zák. č. 253/2008 Sb., o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu: místo narození, státní občanství, pohlaví, druh a číslo průkazu totožnosti, stát/orgán, který vydal průkaz totožnosti, doba platnosti průkazu totožnosti.


Shora uvedené údaje jsou pro nás nezbytné pro přípravu smluvních dokumentů s našimi klienty; takovéto údaje nám tedy za tímto účelem jako náš klient poskytujete dobrovolně. V případě, že bychom tyto údaje chtěli využít k jinému účelu, než k činnosti vyplývající z našeho smluvního vztahu s Vámi, nebo k plnění povinností, které nám vyplývají z právních předpisů, potřebujeme ke zpracování Vašich údajů Váš souhlas.


Mimo výše uvedené údaje shromažďujeme také soubory cookie a další nástroje pro analýzu webu, které automaticky získávají informace o Vás v případě, že používáte stránky www.realspektrum.cz. Mezi tyto údaje patří např.:

informace o tom, který webový prohlížeč používáte
podrobnosti o webových stránkách, které jste si prohlédli
odkazy, na které jste klikli
apod.

Více informací o používání cookies a nástrojů pro analýzu za účelem zkvalitnění poskytování služeb na webu www.realspektrum.cz naleznete zde. 

 

Z JAKÝCH ZDROJŮ ZÍSKÁVÁME OSOBNÍ ÚDAJE

přímo od klienta při žádosti o poskytnutí informace ohledně našich služeb nebo při jednání o zprostředkování realitního obchodu nebo při následné realizaci zprostředkování realitního obchodu,
z veřejných rejstříků a seznamů (obchodní rejstřík, živnostenský rejstřík, evidence katastru nemovitostí apod.)

 

ZA JAKÝM ÚČELEM A PO JAKOU DOBU OSOBNÍ ÚDAJE ZPRACOVÁVÁME


⇒  bez souhlasu klienta

za účelem realizace obchodního vztahu či poskytnutí služby – zpracování osobních údajů je nezbytné pro řádné plnění práv a povinností vyplývajících ze smluvního vztahu s klientem; za tímto účelem jsou na základě oprávněného zájmu osobní údaje klienta zaneseny do naší databáze
pro plnění povinností vyplývajících ze zákona (např. dle zák. č. 563/1991 Sb., o účetnictví, zák. č. 253/2008 Sb., o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu apod.)
za účelem ochrany svých práv a právem chráněných zájmů

 

⇒  se souhlasem klienta

k dalším účelům – zejména pro marketingové účely apod.
 

Osobní údaje uchováváme pouze po dobu nezbytně nutnou pro realizaci obchodního vztahu či poskytnutí služby; v případě udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů pak po dobu uvedenou v tomto souhlasu.

 

KTERÝM TŘETÍM OSOBÁM POSKYTUJEME OSOBNÍ ÚDAJE

Osobní údaje zpracováváme jako správce prostřednictvím svých zaměstnanců nebo prostřednictvím třetích osob – zpracovatelů, to vše za zajištění vysoké úrovně zabezpečení osobních údajů našich klientů.
Našimi zpracovateli jsou spolupracující advokátní kancelář AK MUZIKÁŘ & PARTNERS, se sídlem Havlíčkova 13, 602 00 Brno, dodavatel účetních služeb paní Marie Dana Hanišová, IČ: 10548866, s místem podnikání Arménská 507/13, 625 00 Brno, správce IT sítě společnost FLEX, s.r.o., se sídlem Lidická 718/77, 602 00 Brno, IČ: 49453971, poskytovatel realitního softwaru společnost Realman s.r.o., se sídlem Družstevní 421/1, 679 04 Adamov, IČ 26227461, správce webových stránek společnost IMP net s.r.o., se sídlem Šimáčkova 674/137, 628 00 Brno, IČ: 28351801, poskytovatel e-mailového klienta společnost FASTER CZ spol. s r.o., se sídlem Jarní 1064/44g, 614 00 Brno, IČ 60722266, zpracovatel účetnictví společnost SLUNEX spol. s r.o., se sídlem Eleonory Voračické 659/22, 616 00 Brno, IČ: 63484340, systém pro zpracování e-mailů SmartSelling a.s., se sídlem Netroufalky 797/5, 625 00 Brno, IČ: 29210372.
Údaje našich klientů poskytneme třetím osobám rovněž v případech, kdy jsme vázáni platnými právními předpisy tyto údaje zpřístupnit a předat – jedná se zejména o orgány státní správy, soudy, orgány činné v trestním řízení, exekutory, notáře, insolvenční správce apod.).
Osobní údaje předáme třetím osobám rovněž za účelem ochrany našich práv a právem chráněných zájmů (např. našim spolupracujícím advokátním kancelářím). Rozsah poskytnutých osobních údajů bude v takovém případě omezen na údaje nezbytné pro úspěšné uplatnění našeho nároku.
Na žádost klienta poskytneme jeho osobní údaje i dalším třetím osobám, vždy však v nezbytně nutném rozsahu a pouze v souvislosti se službami, které pro naši společnost resp. pro klienta tyto třetí osoby budou zajišťovat. Jedná se např. o našeho spolupracujícího znalce za účelem vyhotovení znaleckého posudku o ceně nemovitosti nebo finančního poradce za účelem zpracování nabídky na financování koupě nemovitosti apod.

 

JAKÝM ZPŮSOBEM ZPRACOVÁVÁME OSOBNÍ ÚDAJE

Osobní údaje zpracováváme a uchováváme v elektronické podobě prostřednictvím prostředků výpočetní techniky, a dále v listinné podobě.
Osobní údaje klientů v listinné a elektronické podobě uchováváme ve služebních prostorách naší společnosti, kam je zamezen přístup nepovolaným osobám obvyklými prostředky (zamčené dveře, osobní dohled zaměstnanců společnosti apod.). Přístup k osobním údajům je omezen pouze na zaměstnance společnosti a shora uvedené zpracovatele. Všechny tyto osoby jsou vázány zákonnou nebo smluvní mlčenlivostí.
Přístup k osobním údajům klienta je rovněž chráněn systémem přístupových hesel a práv.

 

JAKÁ PRÁVA MÁTE JAKO SUBJEKTU ÚDAJŮ

požadovat informaci o tom, jaké osobní údaje zpracováváme
vyžádat si přístup k údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit
požadovat výmaz osobních údajů, to však pouze za podmínky, že neexistuje žádný zákonný důvod k jejich dalšímu zpracování
udělený souhlas odvolat nebo změnit jeho rozsah
uplatnit své případné námitky proti zpracování osobních údajů

    a to některým z následujících způsobů:

osobně v sídle naší společnosti nebo v hlavní kanceláři
e-mailem na adresu: [email protected] 
telefonicky na čísle: +420 533 339 111


Se svými podněty se rovněž můžete obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů.