Má vaše podnikání sídlo, které si zaslouží? 5 věcí na které si dát pozor!

Místo kde vaše podnikání sídlí je jedno z nejdůležitějších ve vašem životě. Ať už jste drobný živnostník, nebo pod sebou už máte větší tým zaměstnanců, velmi pravděpodobně zde budete trávit nemalou část svých pracovních dnů. A nejen vy. Nejspíš se zde budou objevovat i vaši klienti. Proto je nesmírně důležité, aby takové místo bylo nejen pragmatické a vhodné pro váš obor, ale také reprezentativní a hlavně – měli byste zde být rádi. Co jsou nejzákladnější podmínky, které byste při výběru sídla pro váš business neměli opomíjet?

  • Dobrá dostupnost pro vás i klienty

Vy, vaši zaměstnanci nebo vaši klienti by neměli mít problém vás najít. Měli byste být dobře dostupní městu či městům, kde se majorita vaší klientely nachází. Měli byste být blízko dobře dostupné silnici a určitě je přínosem, pokud v okolí vašeho sídla jde pohodlně a bez minut kroužení a vyčkávání zaparkovat.

  • Prostory flexibilní vašim potřebám

Ať už potřebujete sklad, výrobu nebo showroom, kvalitní podnikatelské prostory se vyznačují flexibilitou, tedy schopností přizpůsobit se vašim požadavkům. Pokud se setkáváte ve svých prostorách s klienty, je třeba myslet i na ně! Meetingem vedle výrobní linky dobrý dojem neuděláte!

  • Příjemné prostředí, kde se budete cítit dobře

Tento bod je velmi subjektivní. Příjemné prostředí může být nastaveno robustní firemní kulturou, dobrým kolektivem nebo skvělým šéfem. Důležité ale taky je, jak vypadají prostory, kde sídlíte. Jsou reprezentativní nejen pro klienty, ale i pro vaše zaměstnance? Budete sem chodit rádi do práce? Máte kde strávit pauzu a odpočinout si? Jsou prostory kvalitně zpracované a bezpečné? Tohle vše jsou otázky, na které byste neměli zapomínat.

  • Návaznost na ostatní podniky v okolí

Nikdo nejsme ostrov sám pro sebe. A to platí i v businessu. Prostředí, ve kterém vaše firma sídlí, bude mít vliv samozřejmě i na vás. Spousta podnikatelů na to zapomíná a nezajímají se, kdo budou jejich spolunájemníci a sousedi. A věřte nám, realita vás občas může hodně překvapit.

  • Váš business tu musí být jako v bavlnce

Poslední bod je z našeho pohledu nejdůležitější. Prostory, které vaše firma obývá, vám prostě musí sedět. Developer nebo pronajímatel by o vás měl projevit zájem, měl by být flexibilní směrem k vašim požadavkům a vy byste měli cítit, že tohle je „to pravé“. Váš business by zde neměl narážet na zbytečné překážky a výrobní proces nebo vaše pracovní workflow by měla šlapat jako hodinky.

Už jste slyšeli o A1 Parku v Lelekovicích u Brna?

A1 Park Lelekovice je místo, na které jsme obzvlášť pyšní. Jedná se o podnikatelský objekt, jen pár minut od Brna se skvělou dostupností. Bez nadsázky můžeme říct, že nic podobného se na severu Brna nevyskytuje. Důmyslně řešený objekt je harmonickým místem, ve kterém našla exkluzivní domov již celá řada společností, a právě zde zbývají poslední podnikatelské boxy a firemní sídla v nabídce.

1. etapa projektu je úspěšně za námi, plně udaná klientům. Stala se z ní nebývalá výkladní skříň úspěšných firemních prostor. Namátkou zde sídlí prodejci motorek, prodejci elektra, náhradních dílů pro automobily nebo nářadí pro řemeslníky. Sídlí zde drobné výrobny ale také velkoobchody. Jak jsme již zmínili, areál je důmyslně řešený, kousek od příjezdové silnice a s dostatkem parkovacích míst pro vás i vaše klienty. Nastěhování bude možné už na jaře roku 2023.

I v 2. etapě je již většina objektů úspěšně prodaná. Zbývají zde ale poslední boxy a firemní sídlo. Pokud máte zájem, neváhejte moc dlouho! Využijte této příležitosti, kontaktujte nás a domluvte si schůzku. Bezplatně vám vše představíme, provedeme areálem a představíme si možná řešení pro váš business, ať už hledáte sklad, obchod, kancelář, showroom, drobnou výrobu nebo kombinaci! Mrkněte na web projektu, kde se dozvíte víc anebo se nám rovnou ozvěte!

Na veškeré dotazy ohledně těchto podnikatelských boxů velmi rádi odpoví naši makléři Vladimír a Radek:
Ing. Radek Březina

specialista na prodej a pronájem skladů, výrobních hal a pozemků
tel.: +420 602 411 584
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: radek.brezina@realspektrum.cz


 

 

Ing. Vladimír Hnát

konzultace a realizace prodeje a pronájmu skladů, výrobních hal, pozemků
tel.: +420 602 501 012
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: vladimir.hnat@realspektrum.cz