Máte pronajatou kancelář, ale nevyužíváte celé prostory? Podnajměte alespoň 100 m²

Co byste řekli tomu, kdybyste mohli část svých pronajatých kancelářských prostor podnajmout dál a zaplatit tak část svých nákladů? Právě teď pro vás máme jedinečnou nabídku, kterou byste si neměli nechat ujít. Podnajměte alespoň část svých kancelářských prostor a vydělejte na tom. Pokud máte nevyužité prostory větší než 100 m², dejte nám vědět a neplaťte zbytečně za metry čtvereční, které nevyužíváte. 

Jak na to? Je to snadnější, než myslíte

Je to opravdu snadné. Domluvte si s námi schůzku a my vás celým procesem provedeme. Ze všeho nejdřív budete potřebovat souhlas majitele s podnájmem – to by ale neměl být problém. A to je prakticky všechno, co potřebujete. Pak už můžete nevyužité kancelářské prostory společně s námi podnajímat. Preferujeme, pokud budete schopni prostory podnajímat alespoň 1 rok, ale raději déle. 

Vše ostatní už nechte na nás. Přijedeme za vámi a vše s vámi zkonzultujeme. Náš tým odborníků vám najde vhodného podnájemce a zároveň se postará o veškeré nutné právní nebo administrativní kroky. Napište nám ještě dnes, a už za pár dní můžete výrazně snížit svoje náklady na kancelářské prostory. 

Kontaktujte nás nebo vyplňte formulář níže a my se vám brzy ozveme.

Specialista na pronájmy kanceláří v Brně 

 

Mgr. Jan Dufek
tel.: +420 724 405 366
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: jan.dufek@realspektrum.cz

 


Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde.