Nová budova D&E v Campus Science Parku je dokončená

Začátkem letošního léta byla kompletně dokončená a zkolaudována budova s označením D&E v komplexu Campus Science Park. Uživatelům nabídne nové plochy k pronájmu o celkové výměře 12 600 m2, které umožní flexibilní uspořádání jednotlivých pater s výměrou 2 287 m2.
Campus Science Park v Brně je kompletně dokončený. Tvoří do celkem 5 budov v nejvyšším standardu
Campus Science Park tvoří celkem 5 budov v nejvyšším standardu. Poslední fází rozvoje celého komplexu bylo dokončení výstavby budovy D&E, která je už nyní připravena přivítat první nájemce. Celý business park je kombinací kancelářských prostor třídy A a atraktivních showroomů, které lze flexibilně uspořádat a získat tak prostor přesně dle potřeb uživatele. Budova s nízkou spotřebou energií a certifikací LEED je vybavená např. otevíratelnými okny nebo vysokokapacitním a flexibilním systémem HVAC. Samozřejmostí je také dostatečná kapacita parkovacích míst v podzemním podlaží. Tyto moderní prostory jsou optimálním řešením pro firmy, které hledají reprezentativní a dobře dostupné místo pro své podnikání.
 
Campus Science Park se nachází v bezprostřední blízkosti obchodního centra Campus Square a Fakultní nemocnice Brno. Přímo před objektem se nachází zastávky autobusů a trolejbusů městské hromadné dopravy, které uživatelům zajistí výbornou dopravní dostupnost do centra města. Díky své poloze je také velmi dobře dostupný z dálnice D1.


Hledáte i Vy moderní kanceláře k pronájmu. Chcete pro sebe a své zaměstnance funkční a pohodlné prostředí vybavené moderními technologiemi? Kontaktuje specialistu na pronájem kanceláří v Brně. Připraví pro Vás nabídku kancelářských prostor přímo na míru.

 

Specialista na pronájmy kanceláří v Brně

Mgr. Jan Dufek

specialista na pronájem kancelářských a obchodních prostor
tel.: +420 724 405 366
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: jan.dufek@realspektrum.cz

Velmi dobře znám brněnský realitní trh s kancelářskými plochami. Rád pro Vás připravím nabídku na míru a společně najdeme optimální řešení, které bude vyhovovat Vašemu podnikání.

 


Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde.