Nová tvář obchodního centra Tivoli

V polovině roku 2015 jsme realizovali prodej polyfunkčního objektu na ulici Úvoz, který sloužil pro provoz obchodního centra Tivoli. Jednalo se o objekt v neudržovaném stavu, který vyžadoval kompletní rekonstrukci. V minulosti jste zde mohli navštívit např. pivnici Erika, drogérii nebo discobar v prvním patře. Nemovitost dostala zcela novou tvář na přelomu roku 2016/2017. Nový majitel provedl velice zdařilou rekonstrukci celého objektu vč. cihlového obložení celé fasády. V objektu zůstala zachována pouze restaurace v přízemí, ostatní prostory změnily díky náročné rekonstrukci způsob svého využití.

Obchodní centrum Tivoli v Brně před rekonstrukcí v roce 2014

Polyfunkční objekt Tivoli
před rekonstrukcí v roce 2014

Obchodní centrum Tivoli v Brně po rekonstrukci v roce 2018

Nové obchodní centrum Tivoli
po rekonstrukcí v roce 2018

V novém moderním centru Tivoli najdete nyní originální steakovou restauraci Bistro restaurant, která využívá prostory po bývalé restauraci Erika. Čerstvé pečivo si můžete zakoupit hned vedle stejkárny v Matějově pekařství. To se specializuje na starobylé recepty a malosériovou výrobu.  Svoji prodejnu zde otevřela i vinotéka a sýrárna U Brázdů, která se specializuje na prodej kvalitních moravských sudových vín vlastní výroby, sýrů a vybraných delikates. Krásný interiér s příjemným posezením nabízí kavárna Cukrové nebe. Můžete zde ochutnat zákusky vlastní výroby, kávu nebo zmrzlinu. Vedle gastro provozoven a prodejen se dalším nájemníkem stala i malá rodinná oční optika FOX OPTIK.

Celý suterén byl zcela přebudován. Z původních sklepních prostor a místností s kotelnami vznikl letecký klub Air Club Tivoli, ve kterém si můžete vyzkoušet letecké simulátory dopravního letounu Boeing 737 MAX 8 a stíhačky F-16.

V prvním patře, ve kterém se původně nacházel discobar, bylo vybudováno praktické ubytování pro studenty s celkovou kapacitou 49 lůžek.

Nové moderní centrum Tivoli bylo slavnostně otevřeno 20.11.2017. Přejeme majiteli i všem nájemníkům mnoho úspěchů a věříme, že investice do velmi zdařilé rekonstrukce bude plnit očekávání.