Nové obchodní prostory pro MushGO

Zakladatelky MushGO - holky Levíčkovy, otiskly svoji lásku ke čtyřnohým parťákům a musherským závodům v báječném kamenném obchůdku a e-shopu se zaměřením
na mushing a psí sporty. Filozofie MushGO je trochu jiná, není to jen obchod “objednáte - zaplatíte - posláno”. Víte, že z obchodu často odcházíte s něčím úplně novým/jiným, než jste původně chtěli. Obchod je zaměřen nejen pro psy, ale i pro jejich páníčky, takže uspokojí každého návštěvíka. 
Bylo jen otázkou času, kdy budou potřebovat nové a větší prostory. Nic, co by pro našeho kolegu Honzu Dufka nebylo výzvou. 
Po usilovném hledání ideálního "psího fleku" jsme zajistili zcela nové prostory v brněnském H-Parku na Heršpické ulici. Mrkněte sami co nová prodejna v areálu nabízí: https://www.mushgo.cz
 
 
                        
 
 
Retailový areál H-Park se nachází nedaleko největší brněnské budovy AZ Tower a pyšní se vzhledem obou budov moderním nadčasovým designem. Díky nedaleké vzdálenosti od centra, je lokalita ideální pro zákazníky ze všech koutů Brna i návštěvníky z okolí. Pohodlně se sem dopravíte i díky blízkému sjezdu z dálnice D1.
 
 
 
Chcete se stát součástí tohoto moderního prostředí? V nabídce máme poslední volné obchodně/skladové prostory k pronájmu:
 
 
Pokud vás něco z výše uvedených zaujalo, kontaktujte našeho specialistu:

Specialista na pronájmy kanceláří v Brně 

 

Mgr. Jan Dufek
tel.: +420 724 405 366
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: jan.dufek@realspektrum.cz