Nové skladovací prostory na míru pro Geis

V letošním roce bylo dokončeno nové logistické centrum pro přepravní společnost Geis. Jeho realizaci, která trvala rok a půl, jsme řídili od samotného začátku. Jednalo se o projekt typu built-to-suit, tedy o výstavbu přesně podle požadavků klienta přímo do jeho vlastnictví. 

Nové skladovací prostory s celkovou plochou 5 600 m2 vyrostly v průmyslové zóně Řehlovice v Ústeckém kraji. Ještě na začátku letošního roku probíhaly stavební úpravy a montáž vybraných technologií. Nové skladovací kapacity pak začala přepravní společnost využívat v dubnu. 

Areál Řehlovická zóna, ve kterém se nové logistické centrum nachází, leží v dosahu velkých průmyslových města a díky dokončení úseku dálnice D8 má velmi dobré dopravní napojení na Prahu, Ústí nad Labem a Drážďany. Areál disponuje téměř 9 ha pozemků pro výstavbu výrobních objektů a skladů a je vybavený železniční vlečkou, která je dlouhá 1 400 m a je napojená na železniční koridor.


Nové skladovací prostory v areálu Řehlovická zóna.

Vlastníte pozemek vhodný ke komerčním účelům a chcete ho výhodně prodat? Hledáte průmyslové prostory na míru svému podnikání? Kontaktujte nás!

 

 
Mgr. Tomáš Kokna

Konzultace a příprava nemovitostí k prodeji a pronájmu
tel.: +420 724 255 155
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: tomas.kokna@realspektrum.cz

Více než 15 let pracuji v týmu makléřů zaměřených na prodej a pronájem průmyslových, skladových a podnikatelských nemovitostí. Náplní mé práce je poskytovat profesionální služby především majitelům nemovitostí, a to od základních konzultací až po přípravu nemovitosti k prodeji nebo k pronájmu. Neváhejte mne kontaktovat, rád Vám pomohu.