Novinka v nabídce - pozemek v Brněnských Ivanovicích ke komerčním účelům

Novinkou v naší nabídce je pozemek v Brněnských Ivanovicích o celkové výměře 16.656 m². Zájemci jistě ocení výbornou lokalitu - pozemek se nachází v bezprostřední blízkosti dálnice D1 a Černovických teras. Pozemek je rovinatý, oplocený, částečně zpevněný a v současné době pronajatý pro účely skladování materiálů a parkování stavebních strojů. Pro lepší představu si můžete prohlédnout dronové video níže.

Územní plán

Plochy pracovních aktivit, jsou určeny pro umístění výrobních provozoven a průmyslových podniků. Přípustné jsou sklady a skladové plochy. Podmíněně mohou být přípustné maloobchodní/velkoobchodní provozovny do 1500 m², administrativní budovy, byty správce a další, a to vše za podmínky, že jsou funkční součástí výrobních provozoven či skladů.

 

Inženýrské sítě

Elektřina: venkovní portálová transformační stanice 22/0,4kv 400kVA v majetku prodávajícího, nacházející se na pozemku statutárního města Brna. Trafostanice je sdílená, využívá další společnost prodávajícího.
Plyn: pozemek nemá realizovanou přípojku plynu, možnost napojení vybudováním regulační stanice napojené na VTL plynovod na pozemku statutárního města Brna.
Voda: lze napojit ze sousedního pozemku - vodoměrná šachta ve vlastnictví prodávajícího
Kanalizace: pouze dešťová, řešeno odvodem do místního potoka.

 

V případě zájmu či jakýchkoli dotazů se neváhejte obrátit na našeho specialistu:

 

Ing. Radek Březina

specialista na prodej a pronájem skladů, výrobních hal, pozemků
tel.: +420 602 411 584
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: radek.brezina@realspektrum.cz

"Své dlouholeté zkušenosti zúročím při vyhledání nemovitosti podle Vašich požadavků. Především klienti z řad velkých korporací ocení můj profesionální přehled o trhu s podnikatelskými a průmyslovými nemovitostmi."