Nový nájemník ve SmartZone Kuřim

Na začátku letošního roku přivítal podnikatelský park SmartZone Kuřim nového nájemníka, který začal využívat moderní výrobní a administrativní plochy. Halu „B“ s plochou téměř 4 000 m2 obsadil světový lídr v oblasti konektivity, společnost TE connectivity. Svým výrobním programem se zaměřuje na automobilový průmysl vč. kabelové a konektorové techniky např. pro značky Škoda Auto, Opel, BMW, Audi a Volkswagen. Zajišťuje také kabeláže pro připojení AirBagu, palivových pump a vstřikování a to pro hybridní a elektro vozy.

Společnost TE connectivity, která je největším světovým výrobcem a dodavatelem kabelové a konektorové techniky, tak rozšíří svůj moderní závod jen 7 km severně od Brna. Strategická poloha parku SmartZone Kuřim v průmyslové zóně města, na hlavním tahu Brno-Svitavy, jí zajistí výbornou dopravní dostupnost nejen do Brna. Moderní podnikatelské prostory, které jsou kombinací skladů, výroby, obchodu a kancelářského zázemí, byly upraveny přímo na míru společnosti TE connectivity. Celý park SmartZone Kuřim je také vybavený dostatečným počtem parkovacích míst. 

Podnikatelský park SmartZone Kuřim vzniká na ploše dříve využívané k ukládání slévárenských písků. Tento výrobně-skladovací areál tvoří dvě haly a administrativní budova s celkovou plochou 10 000 m2. Jeho výstavba byla zahájena v červnu 2017 a prostory je možné upravit dle potřeb nájemce. Jedinečný koncept celého projektu SmartZone Kuřim umožňuje flexibilní spojování jednotek pro výrobu, sklady a kanceláře.

Světový lídr v oblasti konektivity, společnost TE connectivity, rozšíří svůj moderní závod jen 7 km severně od Brna.


Průběh výstavby podnikatelského parku SmartZone Průběh výstavby podnikatelského parku v Kuřimi Průběh výstavby podnikatelského areálu v Kuřimi

Při pronájmu smartboxů prostřednictvím naší společnosti neplatíte žádnou provizi.Ing. Radek Březina

specialista na prodej a pronájem skladů, výrobních hal a průmyslových areálů

tel.: +420 602 411 584
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: radek.brezina@realspektrum.cz


 

 


Ing. Vladimír Hnát

specialista na prodej a pronájem skladů, výrobních hal a průmyslových areálů

tel.: +420 602 501 012
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: vladimir.hnat@realspektrum.cz