Nový polyfunkční objekt Czechner Factory Park

V perspektivní lokalitě centra Brna, mezi ulicemi Křenová a Mlýnská, byla v roce 2020 započata výstavba nového polyfunkčního objektu.

Moderní polyfunkční objekt Czechner Factory Park doplňuje stávající budovu komerčního objektu při ulici Křenová. Vzniklý projekt nabízí kanceláře kategorie A, vzniká tak nový funkční celek nabízející širokou škálu kancelářských prostor k pronájmu.

Czechner Factory Park nabídne celkově 8 podlaží:

  • 7 pater o celkové nájemní ploše 5 225 m2 budou tvořit komerční prostory
  • plocha jednoho patra je 794 m² (možnost dalšího dělení od cca 150 m²)
  • 8mé podlaží o výměře 341 m2 bude určeno pro manažerské nájemní bydlení

           

Areál se nachází v rychle se modernizující části širšího centra Brna při ulici Křenová, Čechyňská a Mlýnská. V okolí Czechner Factory Park je dostupná veškerá občanská vybavenost - restaurace, kavárny, obchody, mateřské, základní a střední školy, finanční, sociální a sportovní služby. Skvělá dostupnost autem i MHD.V rámci areálu je k dispozici rozlehlé parkoviště s automatickým parkovacím systémem. Bezbariérový přístup a možnost naskladňování. V areálu parku jsou nájemcům k dispozici sdílené jednací a konferenční prostory, restaurace se zahrádkou, banka , bankomat, copy-centrum a obchodyJeho dokončení je v plánu 12/2022.

       

 

 

Máte zájem o pronájem prostor v budově Czechner Factory Parku? Dotazy vám rád zodpoví náš specialista na pronájem komerčních kanceláří:

Specialista na pronájmy kanceláří v Brně

 

 

Mgr. Jan Dufek
tel.: +420 724 405 366
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: jan.dufek@realspektrum.cz

 


Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde.