Potřebujete peníze do firmy? Prodejte nemovitost a užívejte ji dále

Řešíte i vy, jak přivést do firmy peníze, například na nové příležitosti nebo na  potřebné inovace? Pokud půjčka od banky není řešením, máme pro vás zajímavou alternativu. Představte si, že byste mohli získat peníze za prodej vaší nemovitosti, ale dál ji využívat formou nájmu. Prodej se tak vůbec nemusí vašeho podnikání dotknout.

Nenechte si ujít jedinečnou možnost posunout svou firmu

Někdy je potřeba dělat rázné kroky, abyste mohli rozvíjet svou firmu. Pokud máte možnost firmu posunout, ale chybí vám finance, je prodej nemovitosti ideálním, a hlavně rychlým řešením. Spolupracujeme s řadou prověřených investorů, kteří vám rádi prostřednictvím naší realitní společnosti předloží své nabídky. Většinou se jedná o investory z řad podnikatelů, kteří svou firmu prodali a nyní hledají vhodné investiční příležitosti.

Bez prezentace, diskrétně a opravdu rychle

Výhodou je, že nemovitost není potřeba nikde veřejně prezentovat ani vytvářet inzeráty na realitních serverech. Nemusí se tak o tom dozvědět vaši zaměstnanci, obchodních partneři a další kontakty, které by to mohlo zbytečně znervóznit. Jednoduše od investorů dostanete konkrétní nabídky ve velmi krátkém čase. Stejně rychle můžete mít peníze za prodej nemovitosti na účtu. Investoři mají peníze připravené, takže nemusíte vůbec na nic čekat. Využijte nejlepšího času na prodej nemovitosti s naším týmem.

Kontaktujte nás nebo vyplňte formulář níže a my se vám brzy ozveme.

 

Ing. Vladimír Hnát

konzultace a realizace prodeje a pronájmu skladů, výrobních hal, pozemků
tel.: +420 602 501 012
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: vladimir.hnat@realspektrum.cz

 

  

Ing. Radek Březina

specialista na prodej a pronájem skladů, výrobních hal, pozemků
tel.: +420 602 411 584
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: radek.brezina@realspektrum.cz

 


Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde.