Areál společnosti ŽĎAS, a.s. v Havlíčkově Brodě má nového majitele

Strojírenská společnost s dlouholetou tradicí ŽĎAS, a.s. využila realitní služby naší realitní kanceláře při prodeji svého výrobně/skladového areálu v Havlíčkově Brodě. Formou elektronické aukce nemovitosti jsme zprostředkovali prodej komerčního areálu s celkovou výměrou 16 198 m2, který byl v provozu od roku 1980.

Komerční areál, Havlíčkův Brod - ul. Průmyslová

Prodej komerčního areálu v Havlíčkově Brodě
Elektronická aukce komerčního areálu v Havlíčkově Brodě
 

Areál se nachází v průmyslové zóně města Havlíčkův Brod a díky blízkosti sjezdů Humpolec (exit 90) a Jihlava (exit 112) je velmi dobře dostupný z dálnice D1. Rozkládá se na pozemcích s rozlohou více než 1,6 ha s bezproblémovým přístupem pro kamionovou dopravu. Jeho hlavním objektem je vytápěná výrobní/skladová hala se zastavěnou plochou cca 3 900 m2 a výškou stropu 11 m. Jedná se o stavbu čtyřlodní haly s mostovými jeřáby s nosností od 3,2 tun do 8 tun. Dostatek kancelářských ploch a zázemí zajišťuje třípodlažní administrativní budova se zastavěnou plochou cca 435 m2. Celý areál je kompletně oplocený a disponuje volnými zpevněnými a manipulačními plochami s výměrou kolem 9 500 m2. K areálu dále náleží soubor menších objektů v podobě garáží, trafostanice, příručních skladů nebo např. původní kotelna.

Prodej tohoto komerčního areálu proběhl formou výběrového řízení, prostřednictvím elektronické aukce na portále www.realitydrazby.cz, ke které byli zaregistrováni celkem čtyři zájemci o koupi. Areál byl prodán nejvyšší nabídce a původní požadovaná cena ze strany majitele byla díky této formě prodeje navýšena o více než 12 %. "Celkový průběh prodeje byl veden velmi profesionálně a ke spokojenosti všech zúčastněných stran. Mimo celkový hladký průběh prodeje bych chtěl vyzdvihnout finalizaci obchodu, kde jste nám svými dlouholetými zkušenostmi velmi pomohli. Přejeme celému týmu REAL SPEKTRA i nadále úspěšné působení a mnoho spokojených klientů." říká Ing. Pavel Cesnek, generální ředitel ŽĎAS, a.s.    

Velice si vážíme, že si společnost ŽĎAS, a.s., která patří ke špičce českého strojírenství, vybrala služby naší realitní kanceláře REAL SPEKTRUM, a.s.

Prodejte s námi svoji nemovitosti i Vy! Naši specialisté na komerční nemovitosti jsou připraveni pro Vás zorganizovat elektronickou aukci na míru.

Výhody elektronické aukce

  • rychlost
  • jednoduchost
  • transparentnost
  • přesně stanovené podmínky prodeje
  • předem dané postupy a časový harmonogram
  • prodej nejvyšší nabídce


Elektronická aukce je efektivní forma prodeje všech druhů nemovitostí.