Pronájem kanceláří v BABÁK OFFICE

Hledáte reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu ve standardu třídy A? Chcete pro své zaměstnance funkční a příjemné pracovní prostředí vybavené moderními technologiemi se zázemím administrativního centra? Komplex BABÁK OFFICE takové prostory nabízí.

Pronájem kanceláří v Brně v BABÁK OFFICE

Na konci roku 2019 bude dokončená rekonstrukce administrativního komplexu BABÁK OFFICE v Králově Poli. Dvě moderní kancelářské budovy s označením A a B v oblíbené městské části nabídnou více než 4 500 m2 kvalitních prostor třídy A. Obě budovy v současné době procházejí kompletní rekonstrukcí a zájemci je budou moci využívat od ledna 2020. K dispozici budou samostatné kancelářské jednotky od 23 m2, celá kancelářská patra se standardní velikostí 353 m2 i open-space prostory o výměře 136 m2. Tyto moderní prostory budou vybaveny mimo jiné klimatizací, zastíněním oken a sociálním zařízením se sprchou. Na každém patře bude umístěna kuchyňka. Administrativní centrum bude vybaveno centrální recepcí a ostrahu objektu bude zajišťovat nepřetržitá bezpečnostní služba. V jeho přízemí budou umístěné dvě komerční jednotky. 

Pro více inforamcí o pronájmu kanceláří v administrativním komplexu BABÁK OFFICE kontaktuje našeho specialistu. Připraví pro Vás nabídku kancelářských prostor přímo na míru.

 

Specialista na pronájmy kanceláří v Brně

Mgr. Jan Dufek

specialista na pronájem kancelářských a obchodních prostor
tel.: +420 724 405 366
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: jan.dufek@realspektrum.cz

Velmi dobře znám brněnský realitní trh s kancelářskými plochami. Rád pro Vás připravím nabídku na míru a společně najdeme optimální řešení, které bude vyhovovat Vašemu podnikání.

 


Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde.