ROZMARYN office & parking

V centru města Brna, na křižovatce ulice Kounicova a Moravské náměstí, vznikají v rámci rozšíření parkovacího domu Rozmarýn exkluzivní kancelářské plochy. Nová administrativní část, která bude situovaná v 8.NP až 11.NP, nabídne unikátní kancelářské prostory s dostatečným počtem parkovacích míst. 

Budova je koncipována tak, aby její energetická náročnost měla optimální hodnotu. Systém topení i chlazení bude v objektu zajištěn tepelnými čerpadly v třídě HEAT RECOVERY. Využití efektivního řešení pro tepelnou pohodu ve všech částech budovy se projeví i v nižších provozních nákladech. Samotná budova pak bude realizovaná v kategorii Mimořádně úsporná s energetickou náročností 76 kWh/m2/rok. Objekt bude napojen na dvě nezávislé optické sítě a bude mít vlastní zálohovaný silnoproudý okruh. Mimo to bude nájemníkům k dispozici dostatek parkovacích míst, služba centrální recepce umístěná na úrovni 8.NP, kamerový systém a systém detekce požáru.

Celou administrativní částí bude procházet atrium, které zajistí přístup světla i do vnitřní části pater. Toto atrium, které bude v 8. podlaží tvořeno proskleným stropem, bude také sloužit jako velmi zajímavý dekorativní prvek. V každém kancelářském patře se bude nacházet komunikační jádro se schodištěm, dvěma výtahy a vstup do jednotlivých nájemních prostor.Kancelářské prostory jsou navrženy jako „open space“ a jejich celková výměra je 3 686 m2. V nabídce jsou celá kancelářská patra s výměrou 1 033 m2 i samostatné jednotky od 46 m2. Prostory jsou flexibilní, bez vnitřního členění, a bude možné je individuálně upravit dle potřeb každého klienta.

Pokud hledáte pro svoji společnost prostory přesně podle svých představ v místě, kde budou Vaši zaměstnanci spokojeni, kontaktujte nás, zajistíme nezávaznou prohlídku s nabídkou, která Vás mile překvapí.


 

Specialista na pronájmy kanceláří v Brně

Mgr. Jan Dufek

specialista na pronájem kancelářských a obchodních prostor
tel.: +420 724 405 366
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: jan.dufek@realspektrum.cz

Velmi dobře znám brněnský realitní trh s kancelářskými plochami. Rád pro Vás připravím nabídku na míru a společně najdeme optimální řešení, které bude vyhovovat Vašemu podnikání.

 


Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde.