Slavnostní otevření podnikatelského parku Smart Zone

 

Česká společnost PFM-Group, která poskytuje již 15 let komplexní služby v oblasti výstavby, pronájmu a správy komerčních nemovitostí, otevřela na konci dubna svůj podnikatelský park Smart Zone v Kuřimi. Tento moderní komerční areál s celkovou plochou přes 10 000 m2 byl postaven podle architektonického návrhu Ateliéru 99 a celková investice na jeho výstavba činila 200 mil. Kč. Slavnostního otevření podnikatelského parku se zúčastnila řada významných hostů vč. starosty Kuřimi Draga Sukalovského. Nechyběli zde ani zástupci naší realitní společnosti, Mgr. Tomáš Kokna a Ing. Vladimír Hnát.


Otevření moderního podnikatelského parku SMART Zone v Kuřimi

Slavnostní otevření podnikatelského parku SmartZone Slavnostní otevření podnikatelského parku v Kuřimi Slavnostní otevření podnikatelského areálu v KuřimiPodnikatelský park SmartZone, ve kterém je aktuálně obsazeno 75 % ploch, nabízí firmám moderní podnikatelské prostory s využitím pro sklady, výrobu, obchod a kancelářské zázemí. Je tak optimálním řešením pro malé a střední firmy, které hledají reprezentativní a vysoce variabilní prostory. Ve dvou, energeticky úsporných budovách, s celkovou plochou 10 000 m2 jsou k dispozici jednotky od 330 m2, které lze upravit přesně podle požadavků zájemce. Strategická poloha v průmyslové zóně Kuřim, na hlavním tahu Brno-Svitavy, zajistí uživatelům výbornou dopravní dostupnost nejen do Brna. Celý park klade také důraz na dostatečnou kapacitu parkovacích míst s vyváženým poměrem zeleně a relaxačních zón.

Pro výstavbu podnikatelského parku Smart Zone byla využita plocha brownfieldu využívaného v minulosti kuřimskou slévárnou. „V nevyužívaném a zanedbaném prostoru vyrostl moderní podnikatelský park, který nám umožní dále rozvíjet úspěšný projekt průmyslové zóny, přivede do Kuřimi nové podnikatele a našim lidem nabídne atraktivní pracovní příležitosti," vyzdvihuje přínosy Smart Zone starosta Kuřimi Drago Sukalovský.

Požadavkem investora byl především komfort a příjemné pracovní prostředí pro budoucí nájemníky. „Jsem přesvědčen, že každá firma, která chce v dnešní době uspět, musí dbát na vytvoření co nejlepších podmínek pro své zaměstnance. Obzvláště v současné situaci, kdy poptávka po pracovnících výrazně převyšuje nabídku, může být příjemné pracovní prostřední, které Smart Zone poskytuje, jednou z významných konkurenčních výhod pro nábor zaměstnanců. Jsem hrdý na to, že se nám a našim partnerům podařilo dokončit projekt, který dokonale skloubil požadavky na estetiku, funkčnost a efektivitu a naplňuje i zásady udržitelného rozvoje," konstatuje Petr Prokš, předseda představenstva PFM-Group.

Hledáte moderní prostory s showroomem a skladovým zázemím?
Kontaktujte naše specialisty, rádi Vám připraví nabídku na míru a zpracují pro Vás cenovou kalkulaci.

Při pronájmu smartboxů prostřednictvím naší společnosti neplatíte žádnou provizi.

 

 

Ing. Radek Březina

specialista na prodej a pronájem skladů, výrobních hal a průmyslových areálů

tel.: +420 602 411 584
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: radek.brezina@realspektrum.cz


 

 

 


Ing. Vladimír Hnát

specialista na prodej a pronájem skladů, výrobních hal a průmyslových areálů

tel.: +420 602 501 012
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: vladimir.hnat@realspektrum.cz