Specialisté na komerční nemovitosti

Realitní společnost REAL SPEKTRUM je zde pro Vás již 27 let a po celou dobu se stará o bezpečný prodej a pronájem Vašich kancelářských a obchodních prostor, skladů, výrobních hal, nájemních domů i pozemků. Od svého založení v roce 1991 jsme zajistili nové prostory pro podnikání tisícům brněnským firem a prodali jsme více než 5 000 000 m2 skladů a výrobních hal.

Využijte bezplatné odborné konzultace s našimi realitními specialisty i Vy. Denně se pohybují na trhu s komerčními nemovitostmi a jsou připraveni Vám poradit, jak postupovat při prodeji nebo nákupu komerčních objektů. Neváhejte se obrátit na realitního odborníka kdykoliv, když budete potřebovat odbornou radu z oblasti realit

Klientům také poskytujeme službu prodeje nemovitosti neveřejnu cestou. Jedná se o diskrétní prodej nemovitostí bez veřejné prezentace. Využíváme k tomu vlastní rozsáhlou databázi poptávajících klientů s přesně specifikovanými požadavky na koupi a evidenci jednotlivých investorů a fondů. Díky těmto kontaktům z celé České republiky a zahraničí máme více než 80% úspěšnost prodeje nemovitostí bez inzerce.


Rádi se s Vámi setkáme na nezávazné schůzce a poskytneme Vám bezplatné konzultace. Doporučíme Vám také, jak připravit nemovitost k prodeji, nachystáme srovnání Vaší nemovitosti s již realizovanými obchody a budeme Vás infromovat o vývoji trhu s požadavcích jednotlivých poptávajících. 

Jsme připraveni Vám zodpovědět dotazy týkající se např.:

  • vývoje ceny jednotlivých typů nemovitostí
  • stanovení reálné tržní ceny
  • aktuální poptávky a nabídky
  • komerčních a právních aspektů
  • zástav a jiných zatížení a vad nemovitostí
  • postupu prodeje, pronájmu nebo nákupu nemovitostí
  • zajištění financování
  • …atd.


Sjednejte si bezplatnou konzultační schůzku s realitním odborníkem ještě dnes!


Jan Ryšavý

specialista na prodej nájemních domů
tel.: +420 602 156 824
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: jan.rysavy@realspektrum.cz

Na prodej nájemních domů a investičních objektů se specializuji již od roku 2008. Za tuto dobu jsem získal bohaté zkušenosti a široký přehled o trhu s komerčními nemovitostmi. Dokážu stanovit reálnou cenu Vaší nemovitosti, doporučím Vám nejvhodnější postup prodeje a zajistím pro Vás ten nejlepší servis.

 


Mgr. Tomáš Kokna

specialista na prodej a pronájem skladů, výrobních hal a průmyslových areálů
tel.: +420 724 255 155
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: tomas.kokna@realspektrum.cz

Více než 15 let pracuji v týmu makléřů, kteří se zaměřují na prodej a pronájem průmyslových, skladových a podnikatelských nemovitostí. Náplní mé práce je poskytovat profesionální služby především majitelům nemovitostí, a to od základních konzultací až po přípravu nemovitosti k prodeji nebo k pronájmu. Neváhejte mne kontaktovat, rád Vám pomohu.

Chci prodat nebo pronajmout komerční nemovitost.