Úspěšný pronájem obchodních prostor v Brně

Na ulici Masarykova v Brně otevřel svoji novou prodejnu originální belgický koncept bageterií PANOS. Těší nás, že si belgická pekárna PANOS vybrala pro svoji expanzi prodejen v Brně právě realitní společnost REAL SPEKTRUM, a.s. jako svého realitního agenta.

Tradice belgických pekařů v České republice

Řetězec bageterií PANOS vstoupil na český trh v roce 2013. Začínal s pár pobočkami, které otevřel na čerpacích stanicích. Následně přišla na řadu první kamenná pobočka v Praze. V dalších letech se pekárny PANOS začaly objevovat v dalších městech vč. Brna. Zde byly ještě donedávna otevřené dvě pobočky a to v OC Campus a na ulici Česká v centru města Brna. Nyní k nim přibyla nová pobočka na ulici Masarykova, jejíž pronájem zprostředkovali specialisté na komerční nemovitosti z realitní společnosti REAL SPEKTRUM, a.s.

Pronájem obchodních prostor v Brně na ul. Masarykova

 

Zastavte se na Masarykove v Panosu na firemní snídani, brunch nebo jen na sendvič a kávu

Obchodní jednotka, kterou si pekárna PANOS zrekonstruovala dle svých potřeb, se nachází v přízemí budovy na ulici Masarykova 22 a její výměra přesahuje 220 m2. Tvoří ji prodejní část v přízemí s prostorem pro posezení, který je rozšířen i do mezonetové části jednotky. Tyto exkluzivní obchodní prostory nyní slouží jako prodejna pestrého sortimentu plněných baget, panini, sladkého i slaného pečiva. Nabídka pekárenských výrobků je doplněna nejen o kvalitní kávu a široký výběr čajů ale i o domácí citronády nebo např. Ice Tea. Vše si můžete vychutnat v příjemném prostředí pekárny nebo si svoji svačinu můžete odnést jednoduše s sebou.

Nové obchodní prostory pekárny Panos v centru Brna

 

Hledáte také pro rozšíření svého podnikání vhodné obchodní nebo kancelářské prostory k pronájmu? Obraťte se na specialistu na pronájem kanceláří a obchodních prostor v Brně.

 

Specialista na pronájmy kanceláří v Brně

Mgr. Jan Dufek

specialista na pronájem kancelářských a obchodních prostor
tel.: +420 724 405 366
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: jan.dufek@realspektrum.cz

Velmi dobře znám brněnský realitní trh s kancelářskými plochami. Rád pro Vás připravím nabídku na míru a společně najdeme optimální řešení, které bude vyhovovat Vašemu podnikání.

 


Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde.