Vyjádření ohledně koronaviru

Vážení klienti,

rádi bychom vás informovali o preventivních opatřeních, ke kterým jsme přistoupili na základě současné situace v souvislosti s výskytem Koronaviru v ČR. Všechny tyto preventivní kroky slouží k ochraně zdraví jak našich klientů, tak našich makléřů. Každý z našich makléřů je informován a vybaven instrukcemi ohledně dodržování základních bezpečnostních opatření. I nadále však pokračujeme v plynulém poskytování profesionálních služeb a poradenství v oblasti pronájmu, prodeje či koupě nemovitostí.

V případě, že si budete sjednávat či potvrzovat schůzku s naším makléřem, je velmi pravděpodobné, že budete dotázáni na váš zdravotní stav. Prosíme proto, abyste přijali tato preventivní opatření a respektovali je. Pokud se z jakéhokoli důvodu necítíte dobře, naši kolegové vám rádi přesunou schůzku na jiný, nejbližší možný termín nebo si nastavíte jinou metodu komunikace. Nemusíte se obávat, že o vaši vysněnou nemovitost přijdete. Stejně tak naši makléři za žádnou cenu nesmí poskytovat své služby v případě, že by se u nich objevily jakékoli, byť jen minimální, příznaky nemoci nebo podezření na možnost onemocnění.

Hlavním cílem nás všech je v tuto chvíli především ochrana našich klientů i makléřů. Rovněž jsme připraveni poskytovat vám naše služby s maximální péčí, i přes aktuálně ztížené podmínky.

Současnou situaci ve vztahu ke Koronaviru v ČR a její vývoj, můžete sledovat na webu vlády ČR a Ministerstva zdravotnictví.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na další spolupráci