Zahájení výstavby podnikatelského parku SmartZone

Výstavba podnikatelského parku SmartZone byla zahájena

Ve čtvrtek 22.6.2017 byla zahájena výstavba nového podnikatelského parku SmartZone v kuřimské průmyslové zóně. Developerská skupina PFM-GROUP a.s. zde slavnostním poklepem základního kamene odstartovala novou významnou etapu v rozvoji města Kuřim. Tohoto slavnostního aktu se zúčastnila řada významných hostů, mezi kterými nechyběl ani starosta města Kuřim Mgr. Ing. Sukalovský. Ten ve svém projevu vyzdvihl především přínos nové podnikatelské zóny z hlediska zaměstnanosti a vysoce ocenil oboustrannou dosavadní spolupráci v řešení a přípravě výstavby podnikatelského parku SmartZone.

Jsme rádi, že jsme se mohli této významné společenské události zúčastnit a že jsme mohli být již u samotného počátku celého záměru – tedy zprostředkovat našemu dlouholetému obchodnímu partnerovi koupi komerčního pozemku v exkluzivní podnikatelské zóně v Kuřimi, v bezprostřední blízkosti hlavního tahu Brno-Svitavy. Také si velmi vážíme, že jsme získali pověření k zprostředkování pronájmu těchto moderních komerčních prostor, které budou dokončeny už počátkem příštího roku. Jsme přesvědčeni, že projekt SmartZone odstartoval novou významnou etapu v rozvoji města Kuřim a uspokojí poptávku široké podnikatelské veřejnosti v severních částech Brna po moderních administrativních, prodejních a výrobních prostorách.


Výstavby nového podnikatelského parku SmartZone Výstavba nových komerčních prostor v Kuřimi Podnikatelský park SmartZone Kuřim

Chcete zjistit více o moderních kancelářských prostorách, které jsou propojeny se showroomy a disponují výrobně/skladovým zázemím? 
Neváhejte se obrátit na naše specialisty, rádi Vám připraví nabídku na míru a zpracují pro Vás cenovou kalkulaci. 

Při pronájmu smartboxů prostřednictvím naší společnosti neplatíte žádnou provizi.

Ing. Radek Březina

specialista na prodej a pronájem skladů, výrobních hal a průmyslových areálů

tel.: +420 602 411 584
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: radek.brezina@realspektrum.cz


 

 

 

 

 

Ing. Vladimír Hnát

specialista na prodej a pronájem skladů, výrobních hal a průmyslových areálů

tel.: +420 602 501 012
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: vladimir.hnat@realspektrum.cz