Zajistili jsme prodej výrobního areálu u sjezdu na dálnici D1

Letos v dubnu jsme úspěšně zrealizovali prodej výrobního areálu na jihu Brna. Jednalo se o prodej formou převodu podílů. Naši realitní specialisté se ve spolupráci s přední brněnskou advokátní kanceláří postarali o hladký průběh celého realitního obchodu.

Úspěšný prodej výrobního areálu na jihu Brna

 

Výrobní prostory, sklady i kanceláře - vše na jednom místě

Komerční areál, který slouží pro výrobní a skladové účely disponuje i obchodně/administrativní částí, která byla zkolaudována v roce 2008 a v roce 2012 prošla kompletní rekonstrukcí. Na více než 1 500 m2 se rozkládá výrobně/skladová část, která je doplněna o 1 065 m2 kancelářských a obchodních ploch. Dalšími objekty k využití je skladová hala s výměrou 860 m2 a samostatný sklad 300 m2. Díky skvělému umístění u sjezdu na dálnici D1 a D2 je areál přístupný pro nákladní dopravu i kamiony. Pro vyšší bezpečnost je celý areál kompletně oplocený. Velkou výhodou komerčního areálu je také dostatek zpevněných manipulačních ploch a vlastní trafostanice.

Hledáte nový prostor pro skladování nebo výrobu i Vy? Vlastníte podobnou komerční nemovitost a chcete znát její aktuální hodnotu? Kontaktujte naše specialisty na komerční nemovitosti. Mají dlouholeté zkušenosti a poskytnou vám bezplatné konzultace a poradenství.

Chci nabídnout komerční nemovitost k prodeji/k pronájmu


Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde.