Co umíme

Realizujeme prodeje, pronájmy, výběrová řízení i dražby všech typů nemovitostí pro komerční a investiční účely. Pro jednotlivé části trhu vznikla v rámci divize Business samostatná oddělení. Díky tomu jsou naši makléři specialisté s cennými znalostmi a zkušenostmi. Mají perfektní přehled o nabídce a poptávce, znají investory i klienty, sledují vývoj trendů a proměny legislativy. Našim partnerům dokáží ušetřit peníze, stejně jako zajistit výhodné prodeje. 

Komplexní servis na jednom místě

Naším cílem je hladký a bezpečný průběh každého obchodu. Mimořádnou pozornost proto věnujeme také doplňkovým a navazujícím službám, které řešíme za klienta. Máme vlastní právní, ekonomické i marketingové oddělení a zajišťujeme veškerou související administrativu. Garantujeme úsporu času a především kvalitní ucelený servis pod jednou střechou.

 

Čísla hovoří za nás


NAŠE SLUŽBY VYUŽILO VÍCE NEŽ

32 500

SPOKOJENÝCH KLIENTŮ

PRODALI JSME VÍCE JAK

5 000 000 m²

SKLADŮ A VÝROBNÍCH HAL

ZA SVOJE PŮSOBENÍ JSME PŘESTĚHOVALI VÍCE NEŽ

2 000

FIREM

REALIZOVANÝ DEVELOPMENT
A PREDEVELOPMENT ZA VÍCE JAK

2 000 000 000

KORUN

 


 

Specializovaná oddělení

 RS Development

Rozvoj a správa vlastních developerských projektů. Investujeme do pozemků a měníme je na logistická centra podle potřeb budoucích nájemců.

 Kanceláře a obchody

Zprostředkování pronájmu nebytových prostor. Majitelům garantujeme profesionální prezentaci a ověřené nájemce. Klientům hledajícím pronájem zajistíme rychlé a efektivní řešení na míru.

 Investiční nemovitosti

Bezpečné a úspěšné investice do nemovitostí. Hledáme v každé nemovitosti její potenciál a nabízíme ji klientům, kteří ho umí ocenit.

 Výrobní areály a sklady

Sklady, výroba, stavební pozemky, průmyslové areály, sídla firem. Hledáme efektivní cesty prodeje s maximálním důrazem na bezpečnost.

 Dražby a výběrová řízení

Rychlý a efektivní způsob prodeje nemovitosti vedoucí k dosažení maximální prodejní ceny. Celý proces kompletně organizujeme za klienta.

 

 

Sjednete si s námi nezávaznou schůzku a my Vám odpovíme na všechny Vaše dotazy:


Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde.