Diskrétní prodej nemovitostí

Nemovitosti prodáváme bez veřejné prezentace

Stále častěji se setkáváme s přáním majitelů zajistit prodej nemovitosti diskrétně, bez veřejné prezentace. Je to především proto, že majitelé nechtějí vyplašit stávající nájemníky a vlastní zaměstnance nebo nemají zájem, aby široká veřejnost věděla o prodeji jejich objektu.

V těchto případech jsme připraveni klientům poskytnout naši službu prodeje nemovitosti neveřejnou cestou. Využíváme k tomu vlastní rozsáhlou databázi poptávajících klientů s přesně specifikovanými požadavky na koupi a evidenci jednotlivých investorů a fondů. Díky těmto kontaktům z celé České republiky a zahraničí máme více než 80% úspěšnost prodeje nemovitostí bez inzerce.

Rádi se s Vámi setkáme na nezávazné schůzce a poskytneme Vám bezplatné konzultace. Doporučíme Vám také, jak připravit nemovitost k prodeji, nachystáme srovnání Vaší nemovitosti s již realizovanými obchody a budeme Vás informovat o vývoji trhu a požadavcích jednotlivých poptávajících.

Domluvte si nezávaznou schůzku se specialistou na prodej a pronájem komerčních nemovitostí.

 


Mgr. Tomáš Kokna

tel.: +420 724 255 155
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: tomas.kokna@realspektrum.cz

Více než 18 let pracuji v týmu makléřů zaměřených na prodej a pronájem průmyslových, skladových a podnikatelských nemovitostí. Náplní mé práce je poskytovat profesionální služby především majitelům nemovitostí, a to od základních konzultací až po přípravu nemovitosti k prodeji nebo k pronájmu. Neváhejte mne kontaktovat, rád Vám pomohu.

 


Jan Ryšavý

tel.: +420 602 156 824
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: jan.rysavy@realspektrum.cz

Každá nemovitost má svého kupce, ale štěstí musíte jít naproti. Prvním důležitým krokem k úspěšnému prodeji je stanovení reálné ceny. V REAL SPEKTRU zajistíme pro Vaši nemovitost ten nejlepší servis.


Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde.