Jsme specialisté na komerční nemovitosti

Dobře zprostředkovaný obchod je základem našeho dlouholetého působení

Specializujeme se na prodej a pronájem kanceláří, obchodních prostor, skladů, výrobních hal, nájemních domů, pozemků a ostatních typů komerčních nemovitostí k podnikání i investici. Na realitním trhu působíme od roku 1991 a po celou dobu klademe důraz na profesionální realitní služby. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími developery a vlastníky komerčních nemovitostí a jsme připraveni pro Vás vyjednat ty nejlepší podmínky při prodeji, pronájmu nebo koupi nemovitosti.  Naši specialisté na komerční nemovitosti dokonale znají specifika českého realitního trhu a umí každému navrhnout to nejlepší řešení. Sledují vývoj trendů v oblasti nemovitostí pro komerční i investiční účely a mají přehled o aktuální nabídce a poptávce. Díky své specializaci mohou klientům poskytnout odborné realitní poradenství a připravit profesionální odhad ceny nemovitosti

Specializujeme se na prodej a pronájem komerčních nemovitostí.

Vysoká odbornost a specializované poradenství

Detailní znalost trhu s investičními, průmyslovými, retailovými a kancelářskými nemovitostmi, jeho pravidelná analýza a vlastní rozsáhlá databáze klientů náš řadí mezi špičky ve svém oboru. Naši specialisté na komerční nemovitosti poskytují klientům odborné konzultace při prodeji, pronájmu nebo koupi všech typů komerčních i investičních nemovitostí a každému navrhnou to nejlepší řešení.

Struktura realitní společnosti REAL SPEKTRUM, a.s.

Na realitním trhu působíme úspěšně již od roku 1991.

Součástí komplexního servisu jsou specializované realitní služby rozdělené dle jednotlivých oblastní realitního trhu. Každý z makléřů má svoji vlastní specializaci podle typů komerčních nemovitostí.

 

Pronájem kanceláří a nebytových prostor

Hledáte kanceláře nebo obchodní prostory k pronájmu? Do nových prostor jsme přestěhovali již více než 1 000 brněnských firem. Pronajímáte nebytové prostory? Najdeme Vám ideální zájemce.

 

Prodej nájemních domů a investičních nemovitostí

V každé nemovitosti se snažíme najít její potenciál a možnost, jak zefektivnit její výnosnost s cílem následného výhodnějšího prodeje. Díky dlouhodobé spolupraci s významnými investory můžeme Vaši nemovitost nabídnout vhodné cílové skupině.

 

Administrativní budovy a sídla firem

Oddělení se zaměřuje na kanceláře, obchody, sídla firem a jiné typy podnikatelských nemovitostí k prodeji. Specialisté na prodej administrativních a obchodních prostor vyhledají nemovitost podle Vašich požadavků.

 

Průmyslové objekty, výrobní haly a sklady

Hledáte sklady, výrobní haly nebo areály k prodeji či k pronájmu? Naši specialisté Vám ušetří čas i peníze. Pronajímáte nebo prodáváte výrobní areál, skladovou halu nebo komerční objekt? Úspěšně jsme prodali více než 5 000 000 mskladů a výrobních ploch. 

 

Pozemky pro komerční využití

Řešíme pozemky pro průmyslové objekty i rozsáhlá komerční území. Vedle realitní činnosti se také věnujeme developmentu v oblasti komerčních nemovitostí a vlastními investicemi rozvíjíme a zhodnocujeme pozemky a měníme je na logistická centra podle potřeb budoucích nájemníků. 

 

Dražby nemovitostí

Dražba je transparentní, rychlý a efektivní způsob prodeje všech druhů nemovitostí. Svoji nemovitosto bezpečně prodáte nejvyšší nabídce. Pro více informací kontaktujte našeho specialistu na dražby a výběrová řízení.

 

Náš profesionální tým zkušených odborníků je připravený pracovat ve Váš prospěch

Od svého založení v roce 1991 vkládáme veškeré své úsilí a zkušenosti do zdokonalování a rozšiřování služeb. Díky neustálému vývoji společnosti jsme schopni poskytovat rozsáhlý realitní servis domácím i zahraničním investorům, bankám i podnikatelským subjektům z celé České republiky.

 

 • na základě podrobné analýzy Vašich individuálních realitních potřeb najdeme nejvhodnější řešení

 • poradíme Vám, jak nejlépe s nemovitostí naložit

 • doporučíme Vám, jak efektivně investovat

 • vyjednáme ty nejlepší podmínky prodeje, pronájmu nebo koupě

 • odborně a nestranně posoudíme Vaši nemovitost a doporučíme její reálnou cenu

 • poskytneme Vám realitní konzultace a poradenství

 • zajistíme kvalitní právní služby prostřednictvím spolupracující advokátní kanceláře

 • postaráme se o kompletní propagaci Vaší nemovitosti

 • organizujeme prodej nemovitostí formou výběrových řízení i veřejných dražeb

 • realizujeme vlastní development v oblasti komerčních nemovitostí

 

Proč se na nás můžete spolehnout

 • na trhu komečních nemovitostí působíme již od roku 1991

 • vlastní rozsáhlá, cílená a dlouhodobě udržovaná databáze klientů a investorů z celé České republiky

 • pro každnou nemovitost stanovujeme strategii prodeje, na kterou navážeme mediální kampaň

 • o jednotlivé nemovitosti se stará vždy zkušený makléř s profesionální prezentací a znalostí dané oblasti realitního trhu

 • známe specifika českého realitního trhu a sledujeme trendy a aktuáloní vývoj poptávky a nabídky

 

Silná partnerství

Sdružení se spolehlivými jsou vždy zárukou stability. Jsme řádným členem oborových sdružení a asociací a jedním ze zakládajících členů Asociace realitních kanceláří České republiky a Regionální hospodářské komory Brno.

 

 

Asociace realitních kanceláří
České republiky

Hospodářská komora
České republiky

Národní asociace realitních
kanceláří Slovenska

Mezinárodní institut
realitních odborníků

Mezinárodní svaz
realitních makléřů