Služby pro majitele kanceláří a obchodních prostor

 

Pronajímáte kanceláře? Najdeme Vám prověřené nájemníky.

Na brněnský realitní trh se specializujeme od roku 1991. Tisíce zrealizovaných obchodních případů a spokojených klientů jsou tou nejlepší referencí.

Bezplatné konzultace a poradenství
Náš specialista na pronájem kancelářských jednotek je připravený s Vámi bezplatně zkonzultovat všechny důležité náležitosti spojené s úspěšným pronájmem Vašeho nebytového prostoru a vysvětlit Vám celý postup realitního obchodu.

Smluvní pověření
Předem si s Vámi dohodneme jasné podmínky, které jsou pro nabízení Vašich prostor důležité. Náš specialista Vám objasní veškeré detaily uvedené v jednoduché Smlouvě o zprostředkování pronájmu nemovitosti. Tato smlouva nás zavazuje k poskytnutí kompletních realitních služeb.

Profesionální prezentace
Osobně Vaše prostory prohlédneme a pořídíme si kvalitní fotodokumentaci, která nám bude sloužit pro profesionální prezentace Vaší kanceláře. Postaráme se o inzerci Vaší kancelářské jednotky v širokém spektru médií od uveřejnění na realitních serverech přes zajištění on-line kampaní až po inzerci v tištěných médiích. Pokud to bude možné, umístíme na Váš prostor informační ceduli nebo plachtu, která klienty upozorní, že je Vaše kancelář připravena k pronájmu.

Právní servis
Veškeré smluvní dokumenty vyhotovují naši zkušení právníci ve spolupráci s renomovanou brněnskou advokátní kanceláří Muzikář&Partners.

Neváhejte kontaktovat specialistu na pronájem kanceláří

 

Specialista na pronájmy kanceláří v Brně

 

Mgr. Jan Dufek

specialista na pronájem kancelářských a obchodních prostor
tel.: +420 724 405 366
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: jan.dufek@realspektrum.cz

Hledáte nové kancelářské prostory, ve kterých by se Vaši zaměstnanci cítili dobře? Nebo naopak pronajímáte nebytové prostory? Pak se na mne neváhejte obrátit. Připravím Vám nabídku na míru a najdu prověřené nájemníky.

 

 

 


Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde.