Služby pro majitele nájemních domů

 

Záruka bezpečného a úspěšného realitního obchodu

Úspěšně prodáme více než 87 % nájemních domů, která nám majitelé svěří do prodeje. Je to především díky dlouholetým zkušenostem z této oblasti realitního trhu a specializaci našich makléřů. Klientům poskytujeme profesionální realitní služby s právní jistotou již od roku 1991. Těšíme se na spolupráci i s Vámi.

Nezávazné konzultace s majitelem
Analýza potřeb a variant prodeje. V této fázi konzultuje náš specialista s majitelem nemovitosti různé možnosti a hledá optimální řešení. Konzultace je naprosto nezávazná a zcela bezplatná.


Posouzení stavu nemovitosti
Osobní prohlídka nájemního domu při zachování naprosté diskrétnosti ve vztahu k nájemníkům. Zhodnocení fyzického stavu nemovitosti a zajištění podkladů od majitele. Tyto dokumenty jsou jedním z podkladů na základě kterých stanovíme reálnou tržní cenu nájemního domu.

Pro objektivní určení reálné tržní ceny jsou pro nás velice důležité zejména:

  • půdorysy či jakákoliv stavební dokumentace – v případě, že nejsou k dispozici provedeme zaměření nemovitosti
  • nájemní vztahy – jedná se o citlivé informace, proto se majitel může spolehnout na naši nejvyšší diskrétnost
  • list vlastnictví 
  • fotodokumentace domu

Posouzení reálné tržní ceny
Na základě prohlídky nemovitosti a informací z podkladů zpracuje náš specialista na prodej nájemních domů posudek, ve kterém stanoví reálnou tržní cenu. Při jejím stanovení a výpočtu vychází, mimo jiné, z výnosu z nájemních vztahů, užitné plochy budovy, plochy pozemku, kalkulace dle cenové mapy města Brna, porovnání nemovitosti se současným trhem nemovitostí, zjištění lukrativnosti polohy nemovitosti dle katastrálního území.
Po kalkulaci výše zmíněných údajů určíme reálnou tržní cenu nemovitosti, kterou představíme majiteli.

Osobní projednání dalšího postupu s majitelem nemovitosti
Na této schůzce je předáno majiteli nemovitosti písemné posouzení tržní ceny nájemního domu. Vše je důkladně vysvětleno a zároveň je majitel detailně seznámen s postupem a podmínkami vzájemné spolupráce v případě, kdy se rozhodne svůj nájemní dům prodat.


Seriózní kupec
V případě, že si majitel nepřeje veřejnou inzerci je nabídka nájemního domu představena vybraným klientům z naší rozsáhlé databáze. 
V ostatních případech je inzerce nájemního domu uveřejněna na nejnavštěvovanějších realitních serverech.

 

 

Jan Ryšavý

specialista na prodej nájemních domů
tel.: +420 602 156 824
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: jan.rysavy@realspektrum.cz

Každá nemovitost má svého kupce, ale štěstí musíte jít naproti. Prvním důležitým krokem k úspěšnému prodeji je stanovení reálné ceny. V REAL SPEKTRU zajistíme pro Vaši nemovitost ten nejlepší servis.

 

 


Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde.