Služby pro majitele komerčních pozemků

Vlastníte pozemek vhodný ke komerčním účelům a chcete ho výhodně prodat nebo pronajmout? Kontaktujte nás! 

 

 
Mgr. Tomáš Kokna

Konzultace a příprava nemovitostí k prodeji a pronájmu
tel.: +420 724 255 155
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: tomas.kokna@realspektrum.cz

Více než 18 let pracuji v týmu makléřů zaměřených na prodej a pronájem průmyslových, skladových a podnikatelských nemovitostí. Náplní mé práce je poskytovat profesionální služby především majitelům nemovitostí, a to od základních konzultací až po přípravu nemovitosti k prodeji nebo k pronájmu. Neváhejte mne kontaktovat, rád Vám pomohu.

 

 

Tržní posouzení nemovitosti
Nabízíme bezplatné posouzení hodnoty Vašeho pozemku, při kterém vycházíme z našich dlouholetých zkušeností, databáze poptávajících klientů, obdobných realizovaných obchodů a vlastností pozemku (lokalita, výměra, územní plán, apod.), které mají vliv na prodejnost a výši prodejní ceny. Jsme samozřejmě připraveni za Vámi přijet a nezávazně posoudit tržní cenu Vaší nemovitosti.


Odborné konzultace
Již od roku 1991 Vám poskytujeme realitní poradenství při prodeji a pronájmu nemovitostí. Jsme připraveni s Vámi konzultovat jakékoliv otázky z oblasti realit a rozšířit Vaše znalosti o naše zkušenosti z trhu.

Srovnání
Vlastníte pozemek určený ke komerčním účelům a nevíte jak by si stál na trhu? Nechte si od nás připravit srovnání s již zrealizovanými realitními obchody v dané lokalitě. 


Prodej a pronájem nemovitostí bez inzerce
Nechcete vystrašit nájemníky, zaměstnance nebo sousedy? Stále častěji se setkáváme s přáním majitelů zajistit prodej nebo pronájem nemovitosti diskrétně, bez otevřené prezentace a plošného nabízení. V tomto případě využíváme vlastní databázi, cílené oslovení a vyhledáváme cestu k zájemcům mimo media.


Specializace nám přináší možnosti obohatit naše služby pro majitele
Nespoléháme se na běžné formy inzerce zaměřené pouze na rezidenční klientelu, ale snažíme se nemovitosti nabízet efektivně a cíleně. Neustále investujeme do vlastních webových stránek, vytváříme specializované servery a hledáme nové cesty k podnikatelům a investorům.


Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde.