Služby pro zájemce o komerční nemovitosti

Služby pro zájemce o komerční nemovitosti

Široká nabídka prověřených nemovitostí

Hledáte nemovitost vhodnou pro Váš business a investici? U nás si vyberete. V naší široké nabídce naleznete majetkoprávně prověřené nemovitosti k prodeji i k pronájmu, které nabízíme na základě řádně uzavřených zprostředkovatelských smluv s majiteli.


Aktivně vyhledáme vhodnou nemovitost
Pokud si přece jen z naší aktuální nabídky nemovitostí nevyberete, jsme připraveni pro Vás, na základě Vašich individuálních požadavků, vyhledat vhodnou nemovitost a posléze Vám ji nabídnout. U nás hledáme nemovitosti pro naše klienty, ne klienty pro naše nemovitosti.


Poradíme Vám při výběru nemovitosti
Váháte mezi koupí a pronájmem? Potřebujete poradit s financováním? Naši odborníci tu jsou pro Vás. Představí Vám nabízené nemovitosti, upozorní na všechny jejich klady a zápory, proberou s Vámi všechna pro a proti, posoudí cenové i finanční aspekty a poradí ve všech otázkách, potřebných pro Vaše rozhodnutí.


Finanční služby a poradenství na míru
Nezávislý finanční konzultanti, kteří pracují v naší společnosti RS Finconsult, Vám poskytnout kompletní finanční služby spojené nejen s výběrem úvěru a financováním Vašeho podnikání ale také Vám poradí v oblasti pojištění osob a majetku, příp. s jinými finančními produkty.


Bezpečné smlouvy a převody
Už od roku 1991 poskytujeme profesionální služby s právní jistotou v celém jejich rozsahu. Naši právníci pro Vás vyhotoví potřebné smluvní dokumenty a postarají se o bezpečnou úschovu kupní ceny u předního brněnského advokáta. Zajistí také úspěšný vklad vlastnického práva do katastru nemovitostí.


Kompletní realitní servis
Naši zkušení makléři Vás budou pravidelně informovat o průběhu realitního obchodu, postarají se o komunikaci s Vaší bankou i jinými úřady, zajistí pro Vás všechny potřebné dokumenty. Vy se nebudeme muset o nic starat.Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme a poradíme!

 Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde.