Služby pro zájemce o kanceláře a obchodní prostory

Hledáte kanceláře v Brně? Připravíme Vám nabídku na míru.

Vaše potřeby jsou pro nás na prvním místě a vždy se soustředíme na maximální výkon ve prospěch klienta. Naši specialisté na pronájem kancelářských prostor Vám budou věnovat veškerou péči a postarají se o kvalitní realitní servis.

Vyhledáme prostory podle Vašich představ
Než se pustíme do samotného hledání Vašich nových kanceláří, prohlédneme si Vaše stávající prostory a zjistíme, co Vám na nich nevyhovuje, proč potřebujete své podnikání přemístit a jaké máte požadavky. Díky dlouholetým zkušenostem na brněnském realitním trhu umíme najít rychle a efektivně řešení pro každého klienta.

Nabídka na míru
Máme přehled o aktuální nabídce volných prostor na brněnském trhu a známe i kanceláře, které nejsou veřejně prezentované. Díky tomu jsem schopni pro Vás připravit v krátkém termínu několik variant ze kterých si stačí už jen vybrat tu pravou. Ušetříme Vám tak čas a peníze, které byste na hledání museli vynaložit.

Specifické požadavky
Může se stát, že Vašim požadavkům nebudou odpovídat žádná aktuální nabídka na trhu. I toto umíme řešit. Zadejte si k nám zdarma svoji konkrétní poptávku a my Vám budeme zasílat takové nabídky, které odpovídají Vašim představám. Zůstaneme tak s Vámi ve spojení.

 

Neváhejte kontaktovat specialistu na pronájem kanceláří

 

Specialista na pronájmy kanceláří v Brně

Mgr. Jan Dufek

specialista na pronájem kancelářských a obchodních prostor
tel.: +420 724 405 366
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: jan.dufek@realspektrum.cz

Velmi dobře znám brněnský realitní trh s kancelářskými plochami. Rád pro Vás připravím nabídku na míru a společně najdeme optimální řešení, které bude vyhovovat Vašemu podnikání.

 

 

 


Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde.