Tržní posouzení ceny

Správné posouzení reálné tržní ceny je dnes klíčem k úspěchu při prodeji nemovitosti!


Za dobu svého působení na realitním trhu jsme nasbírali bohaté zkušenosti a řádně jsme ověřili naše postupy při stanovení reálných tržních cen nemovitostí. Dlouhodobě sledujeme vývoj na realitním trhu, známe poptávku i nabídku po konkrétním typu nemovitosti i specifika lokálního trhu. Při zpracování odhadu tržní ceny vycházíme z výpočtů výnosové a věcné hodnoty nemovitosti a z porovnávací hodnoty z prodeje srovnatelných objektů. Ocenění zohledňuje nejen stavebně technický charakter a stav nemovitosti, lokalitu kde se nachází, ale také komerční a právní aspekty a konkurenceschopnost nemovitosti na současném trhu.

Odhad reálné tržní ceny Vám může významně posloužit v okamžiku, kdy se budete rozhodovat jak dále se svojí nemovitostí nakládat nebo když budete zvažovat další investice do nemovitostí.


Víte, jakou reálnou tržní hodnotu má Vaše nemovitost? My ano. Jsme připraveni pro Vás zpracovat odhad tržní ceny nemovitosti zcela zdarma.

Pro více informací neváhejte kontaktovat naše specialisty.

 


Jan Ryšavý
specialista na prodej nájemních domů

tel.: +420 602 156 824
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: jan.rysavy@realspektrum.cz

Každá nemovitost má svého kupce, ale štěstí musíte jít naproti. Prvním důležitým krokem k úspěšnému prodeji je stanovení reálné ceny. V REAL SPEKTRU zajistíme pro Vaši nemovitost ten nejlepší servis.

 

 

 

 


Mgr. Tomáš Kokna
specialista na prodej a pronájem skladů, výrobních hal a průmyslových areálů

tel.: +420 724 255 155
volejte zdarma: +420 800 800 099
e-mail: tomas.kokna@realspektrum.cz

Více než 18 let pracuji v týmu makléřů zaměřených na prodej a pronájem průmyslových, skladových a podnikatelských nemovitostí. Náplní mé práce je poskytovat profesionální služby především majitelům nemovitostí, a to od základních konzultací až po přípravu nemovitosti k prodeji nebo k pronájmu. Neváhejte mne kontaktovat, rád Vám pomohu.

 

 Mám zájem o zpracování tržního posouzení ceny


Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde.