Výběrové řízení na prodej nemovitosti

Výběrové řízení - prodej, který si sami řídíte

Výběrové řízení je transparentní a efektivní forma prodeje nemovitosti, při které může majitel získat mnohem vyšší kupní cenu, než při běžném prodeji. Většinou probíhá tzv. obálkovou metodou, kdy zájemci zapečetí do obálek své nabídky a organizátor následně vybere vítěze, který podal nejvyšší nabídku. Při této formě prodeje může vlastník sledovat celý proces krok po kroku a kdykoliv do něj zasáhnout. Velkou výhodou je i skutečnost, že podmínky prodeje jsou vždy předem jasně stanoveny. V praxi to znamená, že zájemci jsou předem seznámeni se zněním kupních smluv a pokud s nimi souhlasí, mohou se výběrového řízení zúčastnit. 

Tato transparentní forma prodeje se nám osvědčila při prodeji nemovitostí jak v insolvenčním řízení, tak při prodeji majetku právnických či fyzických osob. Úspěšně jsme takto prodali nemovitosti pro bydlení a rekreaci i pro business a investice za více než 700 mil. korun. Prodejte s námi svoji nemovitost i Vy! Jsme připraveni pro Vás zorganizovat výběrové řízení na míru. 

Pro bezplatné konzultace a poradenství kontaktujte specialistu na výběrová řízení a aukce nemovitosí:


Ing. Juraj Tréger, CSc.
specialista na výběrová řízení, aukce a dražby nemovitostí

tel. +420 602 563 615

volejte zdarma: +420 800 800 099

Výběrová řízení a dražby jsou transparentní a efektivní formy prodeje. Rychle a bezepčně tak prodáte svoji nemovitost  nejvyšší nabídce. Rád Vám vysvětlím celý postup prodeje, poradím Vám a vyřídím za Vás veškeré náležitosti. S důvěrou se na mě neváhejte obrátit, jsem tu pro Vás již více než 20 let.


 
 
 
 
Prodáno formou výběrového řízení

Formou výběrového řízení jsme úspěšně prodali nadstandardní vilu <br>ve Žďáru nad Sázavou Nadstandardní vila ve Žďáru nad Sázavou
Zprostředkovali jsme prodej průmyslového areálu formou výběrového řízení. Průmyslový areál v Pohořelicích
Prostřednictvím výběrového řízení jsme úspěšně prodali výrobně/skladovou halu v Olomouci. Výrobně/skladová hala v Olomouci
V Blansku jsme zprostředkovali formou výběrového řízení prodej průmyslového areálu.Průmyslový areál v Blansku

Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje, naleznete zde.