Podporujeme

Zajímáme se o to, co se kolem nás děje. V rámci našich možností se snažíme pomáhat nejen neziskovým organizacím ale také zajímavým projektům a sportovcům. Víme, že jen slova nestačí. Ty, kteří naši pomoc potřebují, podporujeme finančně nebo materiálně. Jsme rádi, že jsme mohli pomoci například těmto organizacím a projektům:

Podporujeme „Racing team Mnohočetný myelom“

Název závodního týmu „Mnohočetný myelom“ souvisí s maligním nádorovým onemocněním plazmatických buněk (typ bílých krvinek). Jedná se o velmi závažné krevní nádorové onemocnění, které zasahuje kostní dřeň. V současné době je bohužel nevyléčitelné. Jeden člen závodního týmu touto závažnou chorobou trpí a právě po této formě rakoviny je tým pojmenovaný. Možnost účastnit se závodů a soutěžit je pro něj ale obrovskou motivací v jeho životě. Proto jsme se rozhodli podpořit závodní tým „Mnohočetný myelom“, aby mohl i v příští sezóně poměřit své síly na okruhu v celé sérii závodů.

 Podporujeme závodní tým Mnohočetný myelom

 

Jsme patronem domova pro seniory v Sokolnicích

Letos jsme se stali patronem příspěvkové organizace, domova pro seniory v Sokolnicích. Zařízení poskytuje celoroční ubytování a péči svým uživatelům a nachází se v areálu zámeckém parku, který je zapsán v seznamu kulturních památek.

Podporujeme domov pro seniory v Sokolnicích

 

Podpořili jsme unikátní divadelní projekt Everyman

V neděli 27.1.2019 proběhla premiéra jedinečné divadelní inscenace Everyman v produkci Pavla Hanáka. Společnost REAL SPEKTRUM, a.s. jako partner projektu podpořila tuto divadelní událost, která vznikla díky spojení Karasova divadla coby člena TJ.Sokol, Základní umělecké školy v Tišnově a Městského kulturního střediska Tišnov.

Podpořili jsme jedinečnou divadelní inscenaci Everyman v produkci Pavla Hanáka.

 

Předali jsme dárky pro pejsky z Interpespenzionu na Kociánce

Před Vánocemi jsme byli předat dárky zvířátkům v útulku na Kociánce. Rozhodli jsme se, že zpříjemníme vánoční svátky pejskům, kteří neměli to štěstí a nenašli prozatím svůj nový domov. Proto jsme jim nakoupili granule a konzervy, které jim naplní bříška.

Podporujeme psí útulek Interpespenzion na Kociánce v Brně