Nový developerský projekt v Brně: bydlete s minimem nákladů téměř v centru

Developerský projekt na ulici Spolková, doslova pár kroků od centra Brna, vstupuje do 2. fáze projektu. Po velkém úspěchu přistavujeme krásný bytový komplex, který vás zaujme svou moderní atmosférou. Máme pro vás 125 bytů, parkovací místa a relaxační zelenou plochu 250 m2. Objevte energeticky nenáročný dům od architektonické kanceláře RAW.


Klidná lokalita, a přitom pár kroků od centra Brna

Věděli jste, že ulice Spolková a její okolí, je bezesporu nejprogresivnější lokalitou v Brně? Nový bytový dům LIDO II. se nachází jen několik málo kroků od centra. Umístění ve vnitrobloku v sobě spojuje klidné bydlení, dostatek zeleně a dobrou dostupnost do centra. Lokalita nabízí velké množství obchodů, kaváren, restaurací, barů nebo blízkou cyklostezku a sportovní areál pro sportovní vyžití. Ideální pro rodiny s dětmi, ale i mladé páry, a vlastně všechny věkové kategorie.

Unikátní lokalita, moderní energeticky úsporné bydlení a kvalitní použité materiály – to vše v krásném architektonickém řešení. Ideální investiční příležitost, kam uložit peníze nejen před inflací.

125 bytů pro všechny generace

Bytový dům LIDO II. je díky brněnské architektonické kanceláři RAW skvostně navržen tak, aby nepřišel ani jediný centimetr nazmar. Díky tomu si můžete vybrat mezi prostornými byty 3+KK pro rodiny, menšími byty 2+KK, které jsou vhodné například pro mladé páry, nebo 1+KK. Přitom všechny byty nabízí dostatek prostoru, působí vzdušně a díky velkým oknům do nich dokonale proniká denní světlo. Obrovskou výhodou je, že každý byt má vlastní balkon. Vyšší patra, kde jsou především byty 3+KK, nabízí krásný výhled na Brno, konkrétně na městskou dominantu Špilberk. Součástí je také dostatek parkovacích míst.

 

Bydlete s minimem nákladů

Současná energetická krize vyšponovala ceny elektřiny a plynu až o 80 % a více. Proto je vhodné v současnosti (a do budoucna) hledat energeticky úsporné bydlení. Bytový dům LIDO II. dodržuje standardy energetické úspory budov. Dům zcela vyhovuje těmto kritériím, a to se samozřejmě příjemně projeví na vyúčtování energií. Výrazně tak ušetříte, na rozdíl od starších energeticky nehospodárných objektů.