Ochraňte své peníze před inflací: investujte do nemovitosti s garantovaným výnosem

Současná inflace 17,5 % bez nadsázky požírá vaše úspory. Jestli se dnes něco nevyplatí, je to opravdu mít hotovost na účtu – v těch lepších případech alespoň spořícím. Proto se vyplatí investovat. Představujeme vám unikátní developerský projekt na ulici Spolková, doslova pár kroků od centra Brna. Máme pro vás investiční byty o různé dispozici.

Developerský projekt bytový dům LIDO II

Představujeme vám krásný bytový komplex, který zaujme především svým moderním architektonickým řešením od kanceláře RAW. Bytový dům nabízí 125 bytů o různých dispozicích, k tomu parkovací místa a balkony. Kromě toho je jedinečný svou relaxační plochou o celkové rozloze 250 m2. To vše jen několik kroků od centra Brna v bezesporu nejprogresivnější lokalitě. Klidné, a přitom moderní bydlení ve vnitrobloku s perfektní dostupností a dostatkem zeleně. Ideální pro rodiny s dětmi, mladé páry, ale celkově pro všechny věkové kategorie.

Proč investovat do projektu LIDO II?

Investice do nemovitosti je zaručená ochrana před inflací. Někteří ekonomové sice odhadovali, že trh s nemovitostmi bude klesat, ale aktuální situace vypadá přesně naopak. Nemovitosti rostou a nájemní bydlení zvlášť. Pokud dnes hledáte, kam schovat peníze před inflací, jsou nemovitosti skvělou volbou. Ceny nemovitostí stále předbíhají inflaci a jinak tomu nebude ani v budoucnu.

Trh s nájmy roste a bude růst ještě výrazněji

Nejdříve trh s nájmy zažil výrazné oživení s vlnou uprchlíků z Ukrajiny. Ti předpokládali, že u nás zůstanou jen krátkou dobu, proto hledali nájemní byty a nechtěli zde investovat do vlastního bydlení. Druhým výrazným stimulem bylo zpřísnění podmínek pro získání hypoték a zvyšující se úrokové sazby. Počet těch, kteří by dosáhli na vlastní bydlení razantně klesl a jsou nyní odkázání na nájemní bydlení. Nezapomínejme také, že Brno je významným univerzitním městem a studentům se výrazně zdražily vysokoškolské koleje. Proto je pravděpodobné, že upřednostní spolubydlení v bytě s dalšími studenty.

Energeticky úsporné byty

Celý bytový komplex je navržen jako energeticky úsporný. To se především v dnešní době enormně drahých energií vyplatí. Každopádně se to vyplatí vždy. Rozdíly ve výdajích na energie mohou být v úsporných domácnostech klidně o 50 % nižší než v těch, které jsou nehospodárné (většina staveb dnes stále spadá do kategorie G, tedy energeticky nejnáročnějších).

Napojení na centrální vytápění

Další výhodou je, že bytový dům je napojen na centrální vytápění. To dnes představuje nejen ekonomicky nejvýhodnější možnost vytápění, ale také nejstabilnější v podobě dodávek tepla. Teplárny mají dnes největší šanci, že by měly plyn k vytápění také v případě jeho nedostatku, a to zřejmě za lepší cenu díky většímu odběru. 

Byt můžete pronajmout hned a bez starostí

Nemusíte se vůbec starat o to, abyste byt pronajali. Vhodné nájemníky vám můžeme rovnou najít. Cena pronájmu je 14 500 Kč/měsíc a více v závislosti na dispozici bytu. Stejně tak byt nemusíte ani zařizovat. Nachystáme pro vás celý byt rovnou k pronájmu. Vybavíme jej kuchyňskou linkou včetně spotřebičů v hodnotě 100 000 Kč a nábytkem v hodnotě 50 000 Kč (nabídka platí do 15.10. 2022). Budoucí nájemníci to jistě ocení, protože jim nevznikají další náklady.